Pro Plan Kot Sterilised Mokra Karma z wołowiną 12x85g PAKIET

  • Dodaj recenzję:
  • 12083
  • Producent: Purina Pro Plan Kot
  • Kod producenta: 7613036092883-z12
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 56,40 zł
Pełnoporcjowa karma mokra przeznaczona dla kotów dorosłych wszystkich ras po zabiegu sterylizacji, oparta na wołowinie w sosie.

Pełnoporcjowa karma mokra przeznaczona dla kotów dorosłych wszystkich ras po zabiegu sterylizacji, oparta na wołowinie w sosie.

Białko 13.0%
Tłuszcz 3.3%
Sole mineralne
2.0%
Włókno surowe 0.5%
Wilgotność
78.0%

SKŁAD KARMY MOKREJ PURINA PRO PLAN Z WOŁOWINĄ

mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym wołowina 4%), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, produkty pochodzenia roślinnego, składniki mineralne, oleje i tłuszcze, cukry

OPIS KARMY MOKREJ PURINA PRO PLAN DLA KOTÓW STERYLIZOWANYCH

Purina Pro Plan dla kotów jest pełnoporcjową, bytową karmą pokrywającą w 100% dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminy dorosłych kotów wszystkich ras po zabiegu sterylizacji.

Pokarm został skomponowany z precyzyjnie dobranych surowców, dzięki czemu zawartość składników odżywczych pokrywają specyficzne wymagania żywieniowe kotów, które poddane były sterylizacji. Skład karmy został wzbogacony w antyoksydanty, które wspomagają system immunologiczny i siły obronne organizmu. Karma Sterilised poprzez stymulacje i kontrolę przebiegu wszystkich procesów metabolicznych zapewnia utrzymanie stałej masy ciała bez powstawania niedoborów jak i nadmiarów składników odżywczych.

Karma została zapakowana w praktyczne saszetki po 85g.

DAWKOWANIE KARMY MOKREJ PRO PLAN DLA KOTÓW

Waga kota Dzienna dawka
2 kg 2 saszetki
3 kg 3 saszetki
4 kg 3 saszetki
6 kg 4 saszetki