Sposób płatności

Nasz sklep daje Ci wiele możliwości! Możesz wybrać sposób płatności, który sprawi, że Twoje zakupy będą jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. W zależności od tego, w jaki sposób chcesz zapłacić, nie będziesz ponosić dodatkowych kosztów wysyłki!

 

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Wybierając ten sposób płatności nie musisz się niczym przejmować! W momencie, kiedy zamówienie trafia do Naszego systemu, od razu zostaje przekazane do realizacji. Zapłacisz za paczkę dopiero w momencie, kiedy kurier zapuka do Twoich drzwi!
Zadbaj abyś miał dla niego odliczoną kwotę w gotówce!

 

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

Wybierając ten sposób płatności, musisz poczekać na informację zwrotną, którą otrzymasz na maila. Będą w niej zawarte dane do przelewu. Należy pamiętać, że nie wysyłamy zamówień na podstawie potwierdzenia przelewu, co jest równoznaczne z tym, że płatność przelewem może wydłużyć czas realizacji zamówienia nawet do 7 dni roboczych.

Dane do przelewu:

PROAL- ZooSerwis.pl
mBank 70 1140 2004 0000 3802 3997 0600

W tytule przelewu koniecznie wpisz numer zamówienia.
Brak numeru w tytule przelewu może wydłużyć czas realizacji.
Na przelewy czekamy 7 dni – po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.
Przelewy sprawdzamy w dni robocze około godziny 11:30.
Przelewy, w których nie ma numeru zamówienia identyfikowane są raz w tygodniu.

 

PŁATNOŚĆ PAYU

Staramy się, aby Twoje zakupy był jeszcze prostsze, dlatego dajemy Ci możliwość zapłacenia online za pośrednictwem PayU. Po wybraniu tej formy płatności zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę, gdzie dokonasz płatności BLIK, kartą bądź e-przelewu.