KONG Wędka z przysawką do szyby nr CAT45E

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kong
  • Kod producenta: 035585334219
  • Dostępność: niedostępny
  • szt.
  • 27,00 zł
  • Niedostępny
Wędka przeznaczona dla kota, z kolorowym ptaszkiem z piórkami, zawierająca dodatkowo przyssawkę do przyklejenia na szybę.

Wędka przeznaczona dla kota, z kolorowym ptaszkiem z piórkami, zawierająca dodatkowo przyssawkę do przyklejenia na szybę.

Długość zakrzywienia
ok. 30cm
Długość pluszaka + pióra
ok. 12cm
Kolor Niebieski, fioletowy, różowy (wydawane losowo)
Przeznaczenie Dla kotów
Producent
Kong

TWORZYWO WYKONANIA KONG WĘDKI NA OKNO

tekstylia, pióra, plastik

OPIS WĘDKI Z PTASZKIEM

KONG Connects jest zabawką przeznaczoną dla kota. Connets jest swoistą wędką do zabawy, która nie potrzebuje asysty ani udziału właściciela, dzięki przyssawce, którą możemy przyczepić do każdej gładkiej powierzchni tym okna.

Ptaszek wykonany jest z przyjemnego w dotyku, trwałego materiału, który zapewnia ochronę przed kocimi pazurami. Ogon natomiast z piórek, które przyciągają uwagę kociaka. Brzuszek kolorowego ptaszka została wypełniony szeleszczącym materiałem, co sprawi, że kicia pokocha tego "fruwającego" pluszaka. Ptaszek przymocowany został do wędki na gumeczce, dzięki czemu odskakuje w różne strony. Dodatek kocimiętki zachęci kota do samodzielnej zabawy i próbę złapania zabawki. Zabawka pomaga w utrzymaniu aktywności fizycznej kota oraz pobudza instynkt łowiecki.

Produkt występuje w 3 kolorach (niebieskim, różowym, fioletowym) - barwy przedstawione na zdjęciu mogą się różnić od oryginału, zależy to od indywidualnych ustawień ekranu. Jeśli zależy Ci na konkretnym kolorze, dopisz to w uwagach przy składaniu zamówienia, jeśli nie zrobisz tego, dostaniesz losowy kolor.

ZABAWA Z KONG CONNECTS

Zabawka powinna być używana pod nadzorem właściciela - jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia, zabierz ją swojemu pupilowi. Przed podaniem jej kotu do zabawy pamiętaj, aby zdjąć opakowanie (zachowując je w celu informacyjnym). To zabawka dla zwierząt, nie dla dzieci.