Trixie Be Nordic Sznur z piłką 30cm nr 32633

  • Dodaj recenzję:
  • 173
  • Producent: Trixie Zabawki
  • Kod producenta: 4011905326337
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 24,00 zł
Interaktywna zabawka (piłka ze sznurem) do aportowania oraz szarpania się z psem. Wykonana ze mocnego sznura.

Interaktywna zabawka (piłka ze sznurem) do aportowania oraz szarpania się z psem. Wykonana ze mocnego sznura.

Długość ok. 30cm
Średnica piłki
8cm
Kolor piłki
Beż (piaskowy)
Przeznaczenie Dla psów
Producent
Trixie

TWORZYWO WYKONANIA TRIXIE PIŁKI BE NORDIC

sznur - bawełna z poliesterm

OPIS ZABAWKI TRIXIE SZNUR Z PIŁKĄ

Trixie piłka ze sznurem jest zabawką dla psa do wspólnej zabawy z właścicielem. Zabawka jest połączeniem grubego, wytrzymałego sznura z rączką wraz z piłką. Oba elementy wykonane z wytrzymałego sznura. Firma Trixie wspiera projekty ochrony mórz, przyczynia się do zrównoważonej ochrony przyrody oraz wymierających gatunków zwierząt przekazując część zysków ze sprzedaży serii Be Nordic.

Dzięki swojej wielofunkcyjności zabawki Trixie nadaje się idealnie do aportowania, szarpania czy gryzienia. Świetnie nadaje się do użytku w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka posiada rączkę, dzięki której zabawka jest także wygodna dla właściciela.

Produkt występuje w naturalnym kolorze piaskowym. Barwy przedstawione na zdjęciu, mogą się różnić od oryginału, zależy to od indywidualnych ustawień ekranu.

ZABAWA Z PIŁKĄ TRIXIE

Zabawka powinna być używana pod nadzorem właściciela - jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia, zabierz ją swojemu pupilowi. Przed podaniem jej psiakowi do zabawy pamiętaj, aby zdjąć opakowanie (zachowując je w celu informacyjnym) i sprawdzić czy wybrałeś jej odpowiedni rozmiar. To zabawka dla zwierząt, nie dla dzieci.