Vet-Agro Inpar na robaki i pasożyty tabletki dla psa 2 sztuki

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Fiprex
  • Kod producenta: 5909991242343
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 16,00 zł

 

Tabletki powlekane
dla psów zwalczające
tasiemce i nicienie.
Opakowanie 2tabl.
Producent Vet-Agro  
Rodzaj
Tabletki na pasożyty
 
Przeznaczenie Dla psów
 
Skład
W jednej tabletce: fenbendazol 200mg, pyrantelu embonian 144mg, prazykwantel 50mg
Ilość w opakowaniu 2 tabletki
 
Vet-Agro InPar to tabletki na pasożyty dla psów.

Wskazania lecznicze:
Leczenie u psów mieszanych inwazji dorosłych postaci nicieni i tasiemców.

Przeciwwskazania:
Nie stosować u szczeniąt przed ukończeniem drugiego tygodnia życia. Nie stosować u suk w pierwszych dwóch trymestrach ciąży.

Dawkowanie:
Zalecana dawka wynosi 1 tabletka na 10kg masy ciała, co odpowiada 20mg/kg m.c. fenbendazolu i 14,4 mg/kg m.c. embonianu pyrantelu i 5mg/kg prazykwantelu na 1kg m.c. Oznacza to zwiększanie dawki o pół tabletki co 5kg masy ciała.

Podawanie
Przed stosowaniem u zwierząt w złym stanie ogólnym lub wskazujących objawy silnego zarobaczenia, należy zwrócić się o poradę lekarza weterynarii.
W celu ograniczenia ryzyka ponownej inwazji, wszystkie zwierzęta bytujące razem powinny być leczone w tym samym czasie. Tabletkę można podawać bezpośrednio do jamy ustnej psa lub rozkruszać i mieszać z pokarmem.
 
W celu eliminacji oraz ograniczenia ryzyka ponownej inwazji nicieni i tasiemców, zalecane jest rutynowe stosowanie co 3 miesiące.

Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi przepisami produkt można zakupić tylko w przypadku odbioru osobistego lub składając zlecenie odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Zamawiając produkt wyrażasz zgodę na złożenie w Twoim imieniu dyspozycji zlecenia odbioru w firmie kurierskiej DPD.