Pedigree DentaStix gryzak 8x110g (56szt.) + SKARPETY PEDIGREE GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pedigree
  • Kod producenta: 5998749121474
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 32,99 zł

Gryzaki dentystyczne do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Przeznaczone dla psów powyżej 4 miesiąca życia, o wadze od 5 do 10kg.

Gryzaki dentystyczne do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Przeznaczone dla psów powyżej 4 miesiąca życia, o wadze od 5 do 10kg.

Białko 7.0%
Tłuszcz 1.7%
Sole mineralne 6.0%
Włókno surowe 1.0%
Wilgotność
14.0%

SKŁAD PEDIGREE DENTASTIX GRYZAK

Zboża, produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne (w tym tripolifosforan sodu 2,7%), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze. Składniki dodatkowe: Witamina E, siarczan cynku siedmiowodny, aromat kurczaka.

OPIS GRYZAKÓW DENTYSTYCZNYCH PEDIGREE

Pedigree DentaStix gryzak 8x110g (56szt.) jest zestawem przysmaków dentystycznych wspomagających codzienną pielęgnację jamy ustanej. Przysmaki pomagą w utrzymaniu higieny jamy ustanej Twojego Pupila. Pozytywnie wpływają na zęby i dziąsła oraz oczyszczają i redukują przyrost kamienia nazębnego.

Przysmaki ze względu na swoją wielkość przeznaczone są dla psów ras małych, o wadze od 5kg do 10kg. Gryzaki do żucia idealnie nadają się dla psów powyżej 4 miesiąca życia.

ZALECENIA ŻYWIENIOWE PRZYSMAKU NA ZDROWE ZĘBY PEDIGREE

Przysmaki należy podawać pomiędzy posiłkami pod nadzorem właściciela. Psom od 5kg do 10kg powinno się podawać 1 przysmak dziennie. Należy pamiętać, aby nie stosować przysmaków u psów poniżej 4 miesiąca życia. Po otwarciu opakowania zużyć w ciągu 14dni.