Chuck It Ultra Ball piłka rozm. L nr 17030

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Chuckit!
  • Kod producenta: 660048170303
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 31,00 zł
Wytrzymała, sprężysta piłka pływająca na wodzie o średnicy 7.5cm. Piłka wykonana z naturalnej gumy w kolorze pomarańczowo-niebieskim.

Wytrzymała, sprężysta piłka pływająca na wodzie o średnicy 7.5cm. Piłka wykonana z naturalnej gumy w kolorze pomarańczowo-niebieskim.

Średnica
7.5cm
Rozmiar
Large
Kolor Pomarańczowo-niebieska
Przeznaczenie
Dla psów
Producent
Chuck It!

TWORZYWO WYKONANIA ULTRA BALL CHUCK IT

trwała, naturalna guma

OPIS PIŁKI ULTRA CHUCK IT

Chuck it! Ulta Ball Large to wyjątkowa piłka wykonana z mocnej, naturalnej gumy. Sprężysty materiał, z którego została wykonana piłka sprawia, że odbija się ona wyżej od innych piłek. Nadaje się ona idealnie do aportowania oraz zabaw nad wodą - unosi się na tafli wody.

Według specjalistów ulubioną zabawą psów jest aportowanie, z tego powodu firma Chuck It zapewnia całe mnóstwo zabawek wykorzystywanych do tej zabawy. Piłka wykonana z naturalnej gumy, którą w łatwy sposób można wyczyści po zabawie - wystarczy przetrzeć. Wyraziste kolory ułatwiają znajdywanie piłki na zewnątrz, jak i w domu. Piłka pasuje do wyrzutni piłek Chuck It.

Piłki występuje w kolorze pomarańczowo-niebieskim. Barwy przedstawione na zdjęciu, mogą się różnić od oryginału, zależy to od indywidualnych ustawień ekranu.

ZABAWA Z PIŁKĄ CHUCK IT!

Zabawka powinna być używana przez psa pod nadzorem właściciela. Piłka latająca z dużą prędkością może spowodować obrażenia u ludzi lub zwierząt. Nie należy celować w ludzi, ani w zwierzęta. Należy wybrać odpowiedni rozmiar, aby zapobiec zadławieniu. Jeśli piłka ulegnie uszkodzeniu należy ją zutylizować, aby uniknąć obrażeń. Nie jest to zabawka dla dzieci.