Chuck It Kick Fetch Piłka rozm. L nr 251201

  • szt.
  • 109,00 zł
Wytrzymała piłka do kopania o średnicy 20cm. Piłka wykonana z mieszaniny gumy i pianki w kolorze pomarańczowo-niebieskim.

Wytrzymała piłka do kopania o średnicy 20cm. Piłka wykonana z mieszaniny gumy i pianki w kolorze pomarańczowo-niebieskim.

Średnica
20cm
Rozmiar
Large
Kolor Pomarańczowo-niebieska
Przeznaczenie
Dla psów
Producent
Chuck It!

TWORZYWO WYKONANIA KICK FETCH CHUCK IT

guma, pianka

OPIS PIŁKI DO KOPANIA CHUCK IT

Chuck it! Kick Fetch to wyjątkowa piłka wykonana z mieszaniny pianki i gumy. Piłka zastępuje tradycyjną futbolówkę - wystarczy ją kopnąć, a pies za nią pobiegnie. Dzięki głębokim krawędziom piłka jest łatwa do chwycenia przez psa.

Według specjalistów ulubioną zabawą psów jest aportowanie, z tego powodu firma Chuck It zapewnia całe mnóstwo zabawek wykorzystywanych do tej zabawy. Piłka wykonana z mieszaniny pianki i gumy, powleczonej wytrzymałym na zęby psa oraz warunki atmosferyczne płótnem, które w łatwy sposób można wyczyści po zabawie. Domieszka gumy sprawia, że piłka wysoko odbija się od podłoża. Wyraziste kolory ułatwiają znajdywanie piłki na zewnątrz, jak i w domu.

Piłki występuje w kolorze pomarańczowo-niebieskim. Barwy przedstawione na zdjęciu, mogą się różnić od oryginału, zależy to od indywidualnych ustawień ekranu.

ZABAWA Z PIŁKĄ CHUCK IT!

W przypadku doboru zabawki należy się kierować nie tylko rozmiarem psa, ale również jego temperamentem i preferencjami.

Zabawka powinna być używana przez psa pod nadzorem właściciela. Piłka latająca z dużą prędkością może spowodować obrażenia u ludzi lub zwierząt. Nie należy celować w ludzi, ani w zwierzęta. Należy wybrać odpowiedni rozmiar, aby zapobiec zadławieniu. Jeśli piłka ulegnie uszkodzeniu należy ją zutylizować, aby uniknąć obrażeń. Nie jest to zabawka dla dzieci.