Lauren Design Forest Szelki Harness Guard rozm. L nr 22033100

  • Dodaj recenzję:
  • 6686
  • Producent: Lauren Design
  • Kod producenta: 5902135664094
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 74,00 zł
Regulowane szelki przeznaczone dla psów z miękkiej taśmy polipropylenowej w designerski liściasty wzór. Szerokość taśmy wynosi 2.4cm.

Regulowane szelki przeznaczone dla psów z miękkiej taśmy polipropylenowej w designerski liściasty wzór. Szerokość taśmy wynosi 2.4cm.

Obwody: szyja, klatka piersiowa
42-64cm [B], 50-80cm [A]
Długości: przedpiersie - mostek, kark - mostek
20-30cm [C], 15cm [D]
Szerokość taśmy
2.4cm
Linia Forest
Producent
Lauren Design

TWORZYWO WYKONANIA SZELEK GUARD FOREST

100% polipropylen

OPIS SZELEK LAUREN DESIGN GUARD

Szelki Harness Guard zostały stworzone dla miłośników aktywnego życia. Produkt został stworzony, aby nie obciążać kręgosłupa psa. Charakterystyczna kolorystyka oraz wzór zapewnią, że pies będzie wyróżniał się na tle innych czworonogów.

Szelki zostały wykonane z wysokiej jakości taśmy polipropylenowej, która jest bardzo miła w dotyku oraz nie podrażnia ciała psa przy długim użytkowaniu. Materiał odporny jest na warunki atmosferyczne - mogą być wykorzystywane podczas spacerów w każdej pogodzie. Szelki są miękkie, dzięki czemu dostosowują się do ciała i zapewniają swobodne ruchy podczas spacerów. Na taśmie zostały naszyte elementy odblaskowe, zapewniające widoczność podczas wieczornych spacerów.

Plastikowe sprzączki zapewnią regulację szelek w 3 miejscach, dzięki czemu idealnie nadadzą się dla psów w okresie wzrostu. Plastikowe zapięcie sprawia, że bez większego problemu możemy zakładać i zdejmować szelki. Produkt posiada również metalowe, czarne kółeczko, do którego możemy dopiąć smycz. Przy logo producenta znajduje się niewielkie, srebrne kółeczko, do którego można dopiąć adresówkę (NIE dołączona do szelek).

Barwy przedstawione na zdjęciu mogą się różnić od oryginału, zależy to od indywidualnych ustawień ekranu.

JAK DOBRAĆ SZELKI GUARD OD FIRMY LAUREN DESIGN?