Flamingo Lick Pad Mata antystresowa na przysmaki rozm. M kolor niebieskie nr 520213

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • 4416
  • Producent: Flamingo
  • Kod producenta: 5400585132953
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 45,00 zł
Specjalnie zaprojektowana gumowa podkładka do lizania, która po wypełnieniu na długo zainteresuje psa. Pobudza wiele zmysłów równocześnie.

Specjalnie zaprojektowana gumowa podkładka do lizania, która po wypełnieniu na długo zainteresuje psa. Pobudza wiele zmysłów równocześnie.

Długość 21.8 cm
Szerokość 12.8 cm
Kolor Niebieski
Przeznaczenie
Dla psów
Producent
Flamingo

TWORZYWO WYKONANIA MATY ANTYSTRESOWEJ LICK PAD

guma

OPIS FLAMINGO LICK PAD

Flamingo Lick Pad to specjalnie zaprojektowana podkładka do lizania, która po wypełnieniu pastą na długo zainteresuje Twojego czworonoga. Mata Lick Pad pobudza wiele zmysłów jednocześnie, zapewniając pupilowi zajęcie i odstresowanie.

Lizanie jest czynnością, która działa uspokajająco, dzięki czemu łagodzi stres wywołaną wizytą u weterynarza czy podróżą. Gdy psiak powtarza czynność lizania regularnie - stymuluje wytwarzanie śliny i pobudza apetyt - idealny dla psich niejadków. Dodatkowym atutem maty jest radość jaką ona sprawia psiakowi, każdy wydobyty przysmak powoduje satysfakcję u Twojego psa, a dodatkowo zapobiega przekarmianiu go. Lick Pad jest także polecana dla psów z ADHD - utrzymuje ona psa dłużej w jednym miejscu, co pozwoli na łatwiejsze wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych.

Podkładka została wykonana z najwyższej jakości silikonu - bezpiecznego materiału dla psów, który można myć w zmywarce. Została ona wyposażona w 3 przyssawki, na spodzie, które w znaczący sposób rozszerzają możliwość stosowania: działa nie tylko na podłodze, ale także w pionowej pozycji, np. na ściance wanny.

Produkt występuje w kolorze niebieskim. Barwy przedstawione na zdjęciu, mogą się różnić od oryginału, zależy to od indywidualnych ustawień ekranu.