Chuck It Crunch Ball piłka rozm. M nr 50787

  • Dodaj recenzję:
  • 10863
  • Producent: Chuckit!
  • Kod producenta: 029695507878
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 34,00 zł
Gumowa piłka dla psów ras średnich wydająca chrupiące dźwięki.

Gumowa piłka dla psów ras średnich wydająca chrupiące dźwięki.

Średnica
6.5cm
Rozmiar
Medium
Kolor Niebieska
Przeznaczenie
Dla psów
Producent
Chuck It!

TWORZYWO WYKONANIA CRUNCH BALL CHUCK IT

wytrzymała guma

OPIS PIŁKI CRUNCH BALL CHUCK IT

Chuck it! Crunchy Ball Medium to wyjątkowa piłka wykonana z gumy. Materiał, z którego została wykonana piłka sprawia, że podczas ściskania i gryzienia zabawka wydaje trzeszczące dźwięki.

Zabawka dobrze się odbija od podłoża. Świetnie nada się do zabawy z psem i aportowania, a wydawane przez nią odgłosy gniecionej butelki PET spowodują, że pies oszaleje na punkcie zabawy z piłką Crunch.

Według specjalistów ulubioną zabawą psów jest aportowanie, z tego powodu firma Chuck It zapewnia całe mnóstwo zabawek wykorzystywanych do tej zabawy. Piłka wykonana z naturalnej gumy, którą w łatwy sposób można wyczyści po zabawie - wystarczy przetrzeć. Wyraziste kolory ułatwiają znajdywanie piłki na zewnątrz, jak i w domu. Piłka pasuje do wyrzutni piłek Chuck It.

Piłki występuje w kolorze niebieskim. Barwy przedstawione na zdjęciu, mogą się różnić od oryginału, zależy to od indywidualnych ustawień ekranu.

ZABAWA Z PIŁKĄ CHUCK IT!

Zabawka powinna być używana przez psa pod nadzorem właściciela. Piłka latająca z dużą prędkością może spowodować obrażenia u ludzi lub zwierząt. Nie należy celować w ludzi, ani w zwierzęta. Należy wybrać odpowiedni rozmiar, aby zapobiec zadławieniu. Jeśli piłka ulegnie uszkodzeniu należy ją zutylizować, aby uniknąć obrażeń. Nie jest to zabawka dla dzieci.