Catsan Natural Żwirek naturalny poj. 20l

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Catsan
  • Kod producenta: 4008429117152
  • Dostępność: niedostępny
  • szt.
  • 97,00 zł
  • Niedostępny
Zbrylający, biodegradowalny żwirek naturalny wyprodukowany z włókien roślinnych przeznaczony do kocich kuwet.

Zbrylający, biodegradowalny żwirek naturalny wyprodukowany z włókien roślinnych przeznaczony do kocich kuwet.

Rodzaj Zbrylający, naturalny
Zapach
Bezzapachowy
Pojemność 20l
Przeznaczenie Dla kotów
Producent
Catsan

SKŁAD CATSAN NATURAL

100% włókna roślinne

OPIS ŻWIRKU ZBRYKAJĄCEGO CATSAN

Żwirek Catsan Natural to idealne rozwiązanie dla wymagających właścicieli kotów, kociąt, jak i ich podopiecznych. Produkt jest ekonomiczny - wilgoć zostaje natychmiast wchłonięta, tworząc twarde, małe, łatwe do usunięcia bryłki. Natomiast reszta pozostaje sucha i higienicznie czysta.

Catsan posiada wyjątkowe właściwości absorbcyjne - wzmocniony chłonność oferuje dodatkową ochronę mineralną zwalczając jeszcze skuteczniej (w porównaniu do innych żwirków) nieprzyjemnych zapachów. Do produkcji nie zostały użyte wybielacze i substancje zapachowe. Wyjątkowa struktura sprawia, że jest on bardzo delikatny i przyjemny dla kocich łapek.

Opakowanie jest wykonane z papieru - w pełni biodegradowalne z wygodnym otwarciem z rogu.

SPOSÓB UŻYTKOWANIA ŻWIRKU CATSAN

Kuwetę należy wypełnić żwirkiem na wysokość 5-6 cm. Raz dziennie należy usunąć odchody oraz regularnie wymieniaj całość żwirku. Raz dziennie należy usunąć odchody oraz zbrylony żwirek przy użyciu łopatki, następnie dopełnić kuwetę świeżym żwirkiem do zalecanego poziomu. Jeśli posiadasz ogrzewanie podłogowe, umieść pod kuwetą materiał izolujący. Żwirek powinno się wyrzucać wraz z odpadami BIO oraz nadaje się on do utylizacji w toalecie, po uprzednim ich namoczeniu.