Catsan Hygiene Plus Żwirek naturalny poj. 10l

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Catsan
  • Kod producenta: 4008429130380
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 34,00 zł

Niezbrylający, w 100% naturalny, niezwykle chłonny żwirek przeznaczony do kocich kuwet, w kolorze białym bez wybielaczy.

Niezbrylający, w 100% naturalny, niezwykle chłonny żwirek przeznaczony do kocich kuwet, w kolorze białym bez wybielaczy.

Rodzaj Niezbrylający, naturalny
Zapach
Bezzapachowy
Pojemność 10l
Przeznaczenie Dla kotów
Producent
Catsan

SKŁAD CATSAN HYGIENE

naturalny wapień, piasek kwarcowy

OPIS ŻWIRKU NIEZBRYKAJĄCEGO CATSAN

Żwirek Catsan Hygiene to idealne rozwiązanie dla wymagających właścicieli kotów, kociąt, jak i ich podopiecznych. Produkt jest ekonomiczny - wilgoć zostaje natychmiast wchłonięta przez małe grudki, które chłoną także nieprzyjemny zapach.

Catsan posiada wyjątkowe właściwości absorbcyjne - wzmocniony chłonność oferuje dodatkową ochronę mineralną zwalczając jeszcze skuteczniej (w porównaniu do innych żwirków) nieprzyjemnych zapachów. Został wyprodukowany ze starannego połączenia naturalnego wapienia oraz piasku kwarcowego, dzięki czemu charakteryzuje się białymi, higienicznymi granulkami. Do produkcji nie zostały użyte wybielacze i substancje zapachowe.

Opakowanie jest wykonane z papieru - w pełni biodegradowalne z wygodnym otwarciem z rogu.

SPOSÓB UŻYTKOWANIA ŻWIRKU CATSAN

Kuwetę należy wypełnić żwirkiem na wysokość 5-6 cm. Raz dziennie należy usunąć odchody oraz regularnie wymieniaj całość żwirku. Jeśli posiadasz ogrzewanie podłogowe, umieść pod kuwetą materiał izolujący. Żwirek powinno się wyrzucać wraz z odpadami domowymi - nie nadaje się on do utylizacji w toalecie.