Beaphar Wound Maść wspomagająca gojenie się ran dla psa i kota 30ml

  • Dodaj recenzję:
  • 441
  • Producent: Beaphar
  • Kod producenta: 8711231137695
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 44,00 zł

Maść wspomagająca gojenie się małych ran lub uszkodzeń skóry, łagodząc świąd u psów i kotów. Preparat do stosowania miejscowego.

Maść wspomagający gojenie się małych ran lub uszkodzeń skóry, łagodząc świąd u psów i kotów. Preparat do stosowania miejscowego.

Typ Maść
Opakowanie 30ml
Przeznaczenia
Dla wszystkich zwierząt domowych
Producent
Beaphar

RODZAJ PREPARATU BEAPHAR WOUND NA RANY

maść z miodem, aloe vera i kurkumą

OPIS MAŚCI NA RANY BEAPHAR

Beaphar Wound Maść jest preparatem przeznaczonym dla wszystkich zwierząt domowych do stosowania miejscowego, w celu przyśpieszenia gojenia się ran. Produkt o wyjątkowo bogatym składzie poprawiający kondycję skóry. Postać łatwo wysychającej maści, szybko przynosi ulgę, łagodząc świąd, nawet po ukąszeniach owadów.

Wound maść ma istotny wpływ na proces gojenia się ran i łagodzenia podrażnień. Maść łączy właściwości miodu z kurkumą, aloesem oraz olejkami eterycznymi, regenerując i chroniąc powierzchowne rany, ale także suchą i zniszczoną skórę. Miód wspomaga szybsze gojenie się ran bez pozostawienie bliznowców, kurkuma wpływa na hamowanie ekspresji białek odpowiedzialnych za powstawanie stanów zapalnych. Aloes posiada natomiast działanie przyśpieszające gojenie oraz łagodzące. Żel oczyszcza otarcia, jednocześnie wspomagając proces regeneracji skóry.

Wskazania: rany przypadkowe i pooperacyjne, po ukąszeniach owadów/ kleszczy, łuszczyca u ptaków

Warunki przechowywania: Maść należy przechowywać w suchym, dobrze wentylowanym  i chłodnym miejscu, nie dostępnym dla dzieci i zwierząt.

STOSOWANIE MAŚCI NA RANY DLA ZWIERZĄT DOMOWYCH

Maść należy stosować dwa razy dziennie do zagojenia. Można używać go bezpośrednio na skórę zwierzęcia lub po uprzednim wyciśnięciu na szmatkę/wacik. Przed i po zastosowaniu umyć dokładnie ręce. Tylko do użytku zewnętrznego. Produkt nie przeznaczony dla ludzi.