Beaphar Vermicon na kleszcze spray dla psa i kota 250ml

  • szt.
  • 57,00 zł
  • Niedostępny

Preparat w formie sprayu dla psów i kotów przeciw pchłom i kleszczom.

Preparat w formie sprayu dla psów i kotów przeciw pchłom i kleszczom.

Działanie
Kleszcze, pchły
Pojemność
250ml
Rodzaj Spray
Przeznaczenie
Dla psów i kotów
Producent
Beaphar

SKŁAD SPRAYU BEAPHAR VERMICON

Dimetikon 38g/l,Aloe Vera 5g/l, kompozycja zapachowa.

OPIS BEAPHAR VERMICON

Beaphar Vermicon Spray to preparat w formie sprayu przeciwko ektopasożytom dla psów i kotów.

Substancje zawarte w produkcie nie są ani lekiem ani środkiem biobójczym, dlatego są bezpieczne zarówno dla psa jak i dla ludzi i środowiska. Działanie preparatu jest czysto fizyczne, w związku z tym nie jest szkodliwy ani dla innych zwierząt, ani dla dzieci, które mają kontakt ze zwierzęciem.

Skuteczność dimetikonu jest udowodniona naukowo. Substancja tworzy powłokę ochronną, która uniemożliwia poruszanie się pasożytów, co powoduje ich szybkie obumieranie.

Działa na pchły we wszystkich stadiach życia.

Spray do stosowania na zwierzęciu i/lub jego otoczeniu

ZALECENIA DO STOSOWANIA

Stosowanie profilaktyczne: po wykonaniu oprysku pozostawić do wyschnięcia, a następnie powtarzać zabieg co 3-4 tygodnie oraz po każdej kąpieli.

Stosowanie interwencyjne (gdy pasożyty są na skórze): po wykonaniu oprysku spłukać preparat wodą. Gdy zwierzę całkowicie wyschnie, wykonać oprysk jeszcze raz, pozostawić do wyschnięcia bez spłukiwania. Aby skutecznie zapobiegać inwazji, można również spryskać otoczenie zwierzęcia, np.legowisko.

Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylać roztwór z odległości około 10 cm tak długo, aż sierść będzie lekko wilgotna. Rozczesanie sprzyja równomiernemu rozprowadzeniu i szybszemu wysychaniu.