Beaphar Odplamiacz i neutralizator zapachów 2in1 Odour Neutraliser 500ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Beaphar
  • Kod producenta: 8711231123223
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 38,00 zł
Skuteczny odplamiacz i neutralizator zapachów 2w1 w formie spray'u eliminujący zabrudzenia pochodzenia zwierzęcego oraz nieprzyjemny zapach.
Producent Beaphar
 
Typ Spray
 
Przeznaczenie Odplamiacz i Neutralizator
 
Ilość w opakowaniu
500ml
 
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w temperaturze 15-25oC
 

Beaphar Odour Neutralizator wykorzystuje aktywne działanie przyjaznej flory bakteryjnej i mikroorganizmów. Bakterie uaktywniają się w chwili kontaktu z zabrudzeniem, skutecznie go eliminując i usuwając nieprzyjemne zapachy.

Odplamiacz całkowicie eliminuje zabrudzenia pochodzenia zwierzęcego po moczu, kale, wymiotach. Nie pozostawia śladów i eliminuje nieprzyjemny zapach.  Preparat dodatkowo skutecznie usuwa plamy po czerwonym winie, krwi, kawie, coca-coli, mleku, trawie itd. Środek czyszczący nie nadwyręża włókien, nie odbarwia ich ani nie pozostawia śladów.

Nie należy stosować preparatu bezpośrednio na zwierzęta oraz wdychać. Pamiętaj, aby używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach i umyć ręce po użyciu.

Sposób użycia:
spryskać zabrudzone miejsce preparatem, przyłożyć szmatkę i pozostawić na kilka minut, po czym dokładnie wyczyścić mokrą ściereczką. Najlepsze rezultaty uzyskamy, stosując odplamiacz na świeże plamy, w wypadku starszych zabrudzeń czynność należy powtórzyć.