Baskerville Ultra Kaganiec fizjologiczny rozm. 5

  • szt.
  • 83,00 zł
Kaganiec fizjologiczny (ochraniacz) wykonany z plastycznego plastiku w kolorze czarnym. Przeznaczony dla psów o długości pyska 11cm.

Kaganiec fizjologiczny (ochraniacz) wykonany z plastycznego plastiku w kolorze czarnym. Przeznaczony dla psów o długości pyska 11cm.

Rozmiar
5
Długość paska
11cm
Obwód pyska 35cm
Kolor Czarny
Producent
Baskerville

TWORZYWO WYKONANIA BASKERVILLE KAGAŃCA FIZJOLOGICZNEGO

plastyczna guma, neoprenowa pianka (wewnątrz)

OPIS KAGAŃCA FIZJOLOGICZNEGO DLA PSA

Baskervill Ultra to kaganiec fizjologiczny, który jest najbardziej przyjazny i wygodny dla Twojego psa. Doskonała konstrukcja - unikalny kształt nie utrudnia on oddychania, wąchania i picia.

Kaganiec został wykonany z niezwykle trwałej, a jednocześnie plastycznej gumy, dzięki czemu dokładnie dopasowuje się do kufy psa oraz pozostaje stabilnie na swoim miejscu. Basterville Ultra jest wyjątkowo plastyczny i można go dopasować indywidualnie do pyska Twojego psa - wystarczy włożyć go do wody o temp. 70-80°C na 4-5min. Miękka podszewka z neoprenu zapobiega otarciom pyska i komfort noszenia. Produkt posiada dodatkowe zabezpieczenie przed zdjęciem lub zsunięciem kagańca - pasek przytrzymujący oraz mocowanie przy obroży.

Pies po założeniu kagańca musi mieć możliwość otworzenia pyska. Nos nie powinien dotykać kagańca (zalecany jest 1cm luzu).

Długość kufy: 11cm; Długość zewnętrzna kagańca: 14cm; Obwód kufy: 35cm; Obwód kagańca: 42cm.

Rozmiar 5 (XL) producent rekomenduje dla psów rasy: Boxer, Bull Terrier, Doberman, Owczarek niemiecki, Golden Retriever, Labrador, Rigerback, Setters, Shar Pei, Weimaraner

JAK DOBRAĆ KAGANIEC BASKERVILLE

  1. Zmierz odległość od czubka nosa do nasady kufy pod oczami.
  2. Zmierz obwód kufy w miejscu położenia kagańca w najszerszym miejscu, które zazwyczaj znajduje się pod oczami.
    Nie jest możliwe dobranie kagańca tylko i wyłącznie po rasie psa!