Animonda Integra Pies Protect Intestinal Huhn Pur Mokra Karma z kurczakiem 400g

  • szt.
  • 12,80 zł
Karma mokra weterynaryjna dla psów dorosłych borykających się z ostrą biegunka. Posiada podwyższoną zawartość elektrolitów.

Karma mokra weterynaryjna dla psów dorosłych borykających się z ostrą biegunka. Posiada podwyższoną zawartość elektrolitów.

Białko 10.5%
Tłuszcz 4.0%
Sole mineralne
2.2%
Włókno surowe 0.3%
Wilgotność
81.0%

SKŁAD KARMY ANIMONDA INTEGRA PROTECT INTESTINAL

64% kurczak, 4% ryż, węglan wapnia, chlorek sodu

OPIS KARMY MOKREJ DLA PSÓW ANIMONDA INTEGRA

Animonda Integra Protect Intestinal to karma mokra specjalnie opracowana dla psów dorosłych cierpiących z powodu ostrych biegunek. Wysokostrawne białka zwierzęce oraz wysoko przyswajalne węglowodany chronią układ pokarmowy czworonoga. Dodatkowo karma zawiera podwyższoną zawartość elektrolitów, które kompensują straty spowodowane wymiotami i biegunką.

Karma nie zawiera w swoim składzie: zbóż, soi, cukrów, laktozy, glutenu, sztucznych aromatów i konserwantów.

Wskazania:
ostra biegunka, wymioty, kamienie struwitowe lub szczawiany wapnia

Wyselekcjonowane świeże, mięsne składniki gwarantują nie tylko pomoc przy problemach chorobowych, ale także zapewniają niezrównany smak. Karma zawiera zbilansowaną zawartość minerałów, które zapewniają pH moczu psa na poziomie 6.5 - 6.6. Przy takich wartościach pH nie mogą tworzyć się kamienie struwitu, ani szczawiany wapnia. Pokarm zawiera również pierwiastki oraz mikroelementy, które wspomagają zdrowie psa.

Karma jest produktem weterynaryjnym, więc przed jej podaniem należy skonsultować się z lekarzem weterynarii. Karma powinna być wstępnie stosowana od 1 do 2 tygodnia (w trakcie i po biegunce).

DAWKOWANIE KARMY MOKREJ ANIMONDA INTEGRA PROTECT DLA PSÓW DOROSŁYCH

Waga psa dorosłego Dzienna dawka
2kg 200g
5kg 400g
9kg 600g
13kg 800g