WildCat Bhadra Sucha Karma z koniną,słodkimi ziemniakami i dynią 500g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: WildCat
  • Kod producenta: 4260262769008
  • Dostępność: niedostępny
  • szt.
  • 25,00 zł
  • Niedostępny
Hipoalergiczna, bezzbożowa karma sucha dla kotów w każdym wieku klasy super premium. Zawiera w swoim składzie 55% koniny oraz dynią.

Hipoalergiczna, bezzbożowa karma sucha dla kotów w każdym wieku klasy super premium. Zawiera w swoim składzie 55% koniny oraz dynią.

Białko 32.0%
Tłuszcz 15.5%
Sole mineralne
13.5%
Włókno surowe 2.0%
Wilgotność
7.0%

SKŁAD KARMY WILDCAT BHADRA

Konina (29,5%), suszona konina (25,5%), słodkie ziemniaki (22%), dynia, tłuszcz koński (7%), minerały, wywar z kury (1%), koper włoski, pasternak, karczoch jerozolimski, kocimiętka, szpinak, jeżyny, maliny, czarna porzeczka, owoc czarnego bzu, aronia, siemię lnu, oligosacharydy mannanowe, fruktooligosacharydy, pietruszka, tymianek, oregano, majeranek, szałwia, burak ćwikłowy, pokrzywa, głóg, żeń-szeń, mniszek lekarski

OPIS KARMY DLA KOTÓW W KAŻDYM WIEKU

WildCat Bhadra została stworzona dla kotów wszystkich ras w każdym wieku, a szczególnie tych z alergiami. Zawiera w swoim składzie 55% czystej koniny pochodzącej z gospodarstw, w których konie mają odpowiednie warunki. Karma ma naturalnie pyszny, lekko słodki smak, któremu towarzyszy nuta dyni.

Karma nie zawiera w swoim składzie: ziaren zbóż, kukurydzy, soi, cukru, białek sojowych, sztucznych ekstraktów, konserwantów, barwników, cynamonu, czosnku, witaminy K3.

Konina
jest jednym z najzdrowszych rodzajów mięsa, jest ona prawie, że wolne od cholesterolu oraz ma wysoki udział nienasyconych kwasów tłuszczowych. Mięso z konia jest także bardzo chude i delikatne, ponadto bogate w witaminy, aminokwasy, a w szczególności w żelazo i minerały. Tauryna w optymalnie skoordynowanej ilości ma pozytywny wpływ na układ sercowy kociaka - niestety koty nie wytwarzają jej same, dlatego konieczne jest spożywanie jej z pokarmem. Słodkie ziemniaki wg. CSPI są z jednych z najbardziej pożywnych warzyw oraz ograniczają wystąpienie alergii. Dodatkowo w karmie znajdziemy probiotyki MOS i FOS, których efekty udowodniono naukowo. Połączenie ich poprawia lokalne i systemowe funkcje immunologiczne kota.

Pokarm po szeroko zakrojonych badaniach i testach zostaje pakowany w zaawansowany technologicznie opakowania Silver Line Oxygene z nową technologią zaworów (podobne do opakowań kawy ziarnistej). Technologia ta usuwa z opakowania tlen i zapobiega ponownemu dostaniu się go do środka. Ponadto trzy warstwy różnych materiałów zapewniają, że ani światło, ani wilgoć, nie mogą wpływać na jakość żywności. W ten sposób po długim czasie przechowywania karma jest tak samo świeża jak po jej pierwszym otwarciu.

Wartości podane w tabeli żywienia są wartościami orientacyjny, a ilość pożywienia należy dostosować do wieku, rasy, wagi oraz aktywności kota. Ciężarne kotki mają zwiększone zapotrzebowanie na karmę, z tego powodu należy zwiększyć ilość pokarm u o 25% w przeciągu pierwszych 6 tygodni ciąży, a o 75% od 7 do 9 tygodnia. Dawka dzienna powinna być rozłożona na 2 - 3 posiłki w ciągu dnia.

DAWKOWANIE KARMY WILDCAT Z KONINĄ