Whiskas Kot Adult Sucha Karma z tuńczykiem i warzywami 14kg + 2x Dreamies 60g GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Whiskas
  • Kod producenta: 5900951014390K
  • Dostępność: niedostępny
  • szt.
  • 119,00 zł
  • Niedostępny

Pełnoporcjowa karma w postaci chrupiących krokietów dla dorosłych kotów z tuńczykiem i warzywami. Pomaga czyścić płytkę nazębną kota.

Pełnoporcjowa karma w postaci chrupiących krokietów dla dorosłych kotów z tuńczykiem i warzywami. Pomaga czyścić płytkę nazębną kota.

Białko 32.0%
Tłuszcz 12.5%
Sole mineralne
8.7%
Włókno surowe 1.5%
Omega-6
2.5%

SKŁAD KARMY WHISKAS ADULT

Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, ryby i produkty rybne (w tym 4% tuńczyka w jasnobrązowych granulkach), warzywa (4% marchewki w pomarańczowych granulkach, 4% groszku w zielonych granulkach), produkty pochodzenia roślinnego

OPIS KARMY WHISKAS Z TUŃCZYKIEM I WARZYWAMI

Whiskas Adult z tuńczykiem i warzywami jest karmą suchą, której skład został opracowany przez specjalistów ds. dietetyki i lekarzy weterynarii z Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAM™. Formuła wyśmienitych, kolorowych granulek i pasztecików posmakuje każdemu dorosłemu kotu. Natomiast ich idealnie dobrany kształt ułatwia kotu pogryzienie, a potem połknięcie karmy.

Karma jest zbilansowanym posiłkiem dla kotów dorosłych powyżej 1 roku życia. Każda porcja pokarmu zapewnia składniki i elementy niezbędne w żywieniu kota, w tym witaminę A, która ma pozytywny wpływ na oczy, a dodatek kwasów tłuszczowych Omega-6 i cynku zapewnia zdrową skórę i lśniącą sierść. Odpowiednie proporcje sprzyjają prawidłowej pracy nerek i układu moczowego. Idealny kształt oraz lekkość ścieralnej strukturze granulki, pomaga czyścić zęby kociaka. Produkty pochodzenia roślinnego są źródłem węglowodanów ( w tym błonnika), białek oraz tłuszczów oraz składników mineralnych.

DAWKOWANIE KARMY WHISKAS DLA DOROSŁYCH KOTÓW

Wiek kocięcia Dzienna dawka
3 kg 45 g
4 kg 55 g
5 kg 65 g