Whiskas Junior Sucha Karma z kurczakiem 2x14kg DWU-PAK + Sheba 8x50g GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Whiskas
  • Kod producenta: 5900951014369-z2
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 179,00 zł
Pełnoporcjowa karma sucha z pasztecikami z mlekiem dla kociąt wszystkich ras od 2 do 12 miesiąca życia z kurczakiem i warzywami.

Pełnoporcjowa karma sucha z pasztecikami z mlekiem dla kociąt wszystkich ras od 2 do 12 miesiąca życia z kurczakiem i warzywami.

Białko 35.0%
Tłuszcz 14.0%
Sole mineralne
7.6%
Włókno surowe 2.1%
Wapń
1.5%

SKŁAD KARMY WHISKAS JUNIOR Z KURCZAKIEM I WARZYWAMI

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (40%, w tym 4% kurczaka w brązowych granulkach*), zboża, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, mleko i produkty mleczne (w tym 0,7% odtłuszczonego mleka w proszku w krokieciku z nadzieniem, co odpowiada 4% odtłuszczonego mleka), warzywa (w tym 0,5% suszonej marchewki (co odpowiada 4% marchewki) w pomarańczowych granulkach i 1% suszonego groszku (co odpowiada 4% groszku) w zielonych granulkach).

OPIS KARMY DLA KOCIĘCIA

Whiskas Junior z kurczakiem i warzywami jest karmą suchą, której skład został specjalnie opracowany dla kociąt od 2 do 12 miesiąca życia. Pokarm został przygotowany w formie drobnych granulek oraz pasztecików z mlekiem, które mały kociak będzie w stanie z łatwością schrupać i połknąć.

Karma jest zbilansowanym posiłkiem z dodatkiem wapnia, który pomaga budować mocne zęby oraz kości młodych kociaków. Natomiast wysoka zawartość witaminy E oraz tauryny działa wzmacniająco na układ odpornościowy kociąt. Witaminy z grupy B są niezbędne do funkcjonowania organizmu oraz biorą udział w wielu procesach metabolicznych. Produkty pochodzenia roślinnego są źródłem węglowodanów ( w tym błonnika), białek oraz tłuszczów oraz składników mineralnych.

DAWKOWANIE KARMY WHISKAS DLA KOCIĄT