Whiskas Adult (1+) Fish&Meaty Selection Mokra Karma (galaretka) 40x100g + CATSAN HYGIENE PLUS ŻWIREK NATURALNY 5l

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Whiskas
  • Kod producenta: 3065890133259
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 52,99 zł

Kompletna, zbilansowana karma mokra przeznaczona dla kotów dorosłych - 4 różne smaki. Gratis żwirek Catsan 5l.

Kompletna, zbilansowana karma mokra przeznaczona dla kotów dorosłych - 4 różne smaki. Gratis żwirek Catsan 5l.

Białko 8.5%
Tłuszcz 4.5%
Sole mineralne
1.8%
Włókno surowe 0.3%
Wilgotność
84.5%

SKŁAD KARMY WHISKAS FISH & MEATY SELECTION

kurczak: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (36%, z czego 94% naturalnego pochodzenia, w tym 4% kurczaka w kawałkach), substancje mineralne (0,6%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (w tym 0,1% oleju słonecznikowego)
łosoś: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (34%, z czego 94% naturalnego pochodzenia), ryby i produkty rybne (100% naturalne, w tym 4% łososia w kawałkach), substancje mineralne (0,6%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (w tym 0,1% oleju słonecznikowego)
wołowina: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (36%, z czego 94% naturalnego pochodzenia, w tym 4% wołowiny w kawałkach), substancje mineralne (0,6%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (w tym 0,1% oleju słonecznikowego)
tuńczyk: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (34%, z czego 94% naturalnego pochodzenia), ryby i produkty rybne (100% naturalne, w tym 4% tuńczyka w kawałkach), substancje mineralne (0,6%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (w tym 0,1% oleju słonecznikowego)

OPIS KARMY MOKREJ DLA KOTÓW DOROSŁYCH WHISKAS W GALARETCE

Whiskas Fish & Meaty Selection jest idealna dla kotów dorosłych powyżej 1 roku życia. W każdej saszetce zamknięte zostało pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie zatopione w aromatycznej galaretce. W opracowaniu unikatowej receptury brali udział lekarze weterynarii i specjaliści ds. dietetyki z Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAM™.

W skład karmy wchodzą starannie wybrane składniki - w tym wysokiej jakości mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. Z Whiskas Fish & Meaty, kot otrzymuje dodatkową porcję płynów, które wspierają zdrowie jego dróg moczowych. Pomaga także dbać o smukłą sylwetkę zwierzęcia - zawiera ok. 4 razy mniej kalorii (w przeliczeniu na 100g) niż sucha karma. Tauryna, o którą została wzbogacona karma wpływa na funkcjonowanie oczu, serca, a także układu nerwowego oraz rozrodczego. Szeroki wybór wariantów smakowych w jednym opakowaniu, zaspokoi naturalną kocią potrzebę zmiany smaku i konsystencji pokarmu.

W opakowaniu znajduje się 40 saszetek:
10x100g z kurczakiem
10x100g z łososiem
10x100g z wołowiną
10x100g z tuńczykiem


W zestawie znajduje się Żwirek Catsan Hygiene 5l GRATIS - niezbrylający, niezwykle chłonny żwirek naturalny przeznaczony do kocich kuwet.

Catsan posiada wyjątkowe właściwości absorbcyjne - wzmocniony chłonność oferuje dodatkową ochronę mineralną zwalczając jeszcze skuteczniej (w porównaniu do innych żwirków) nieprzyjemnych zapachów. Został wyprodukowany ze starannego połączenia naturalnego wapienia oraz piasku kwarcowego, dzięki czemu charakteryzuje się białymi, higienicznymi granulkami. Do produkcji nie zostały użyte wybielacze i substancje zapachowe.

DAWKOWANIE KARMY MOKREJ WHISKAS DLA KOTÓW

Waga kota Dzienna dawka
Wyłącznie
karma mokra
Karma mokra + sucha
3 kg 2.5 saszetki 1.5 saszetki + 15g suchej
4 kg 3 saszetki 2 saszetki + 15g suchej
5 kg 3.5 saszetki 2 saszetki + 25g suchej