Trovet Dog Hypoallergenic Horse HPD Sucha Karma 3kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Trovet
  • Kod producenta: 8716811030113
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 87,00 zł

Weterynaryjna karma na bazie koniny dla psów wszystkich ras z nadwrażliwością pokarmową. Skład karmy zawiera jedno źródło białka.

Weterynaryjna karma na bazie koniny dla psów wszystkich ras z nadwrażliwością pokarmową. Skład karmy zawiera jedno źródło białka.

Białko 24.0%
Tłuszcz 14.0%
Sole mineralne
7.0%
Włókno surowe 2.0%
Wapń 1.6%

SKŁAD KARMY TROVET HYPOALLERGENIC HORSE HPD

Ziemniaki, mięso końskie, tłuszcz drobiowy, pulpa buraczana, hydrolizat wątroby drobiowej, olej z ryb, lecytyna, fruktooligosacharydy (FOS), hydrolizowany wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów - MOS)

OPIS KARMY DLA PSA Z ALERGIĄ POKARMOWĄ

Skład karmy Trovet Hypoallergenic Horse HPD został opracowany uwzględniając codzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze przez psy zmagające się z alergią i nietolerancją pokarmową.

Unikalna formuła karmy przeznaczona dla psów z nadwrażliwością pokarmową jest oparta na jednym źródle białka i węglowodanów. Dieta przeciwalergiczna z koniną i ziemniakami zapobiega reakcjom immunologicznym, takie jak alergie skórne i problemy z trawieniem (biegunka, wymioty). Karma korzystnie wpływa na stan skóry zmniejszając świąd oraz zapobiega zmianom chorobowym np. zapalenia.

Czas podawania karmy Trovet Hypoallergenic Horse HPD powinien wynosić od 3 do 8 tygodni. Po okresie leczenia karma może być podawana jako pełnowartościowy posiłek w celu zapobiegnięcia ponownego zachorowania.

DAWKOWANIE KARMY TROVET HPD DLA DOROSŁYCH PSÓW