Trixie Smycz do joggingu kolor czarny nr 1282

  • Dodaj recenzję:
  • 4500
  • Producent: Trixie
  • Kod producenta: 4011905012827
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 48,00 zł
Smycz do wspólnego joggingu/jazdy na rowerze z psem. Produkt wykonany z trwałej, regulowanej (1.0-2.0m) taśmy o szerokości 2.5cm.

Smycz do wspólnego joggingu/jazdy na rowerze z psem. Produkt wykonany z trwałej, regulowanej (1.0-2.0m) taśmy o szerokości 2.5cm.

Szerokość 2.5cm
Długość
100-200cm
Kolor Czary
Przeznaczenie Do joggingu i jazdy na rowerze
Producent
Trixie

TWORZYWO WYKONANIA SMYCZY DO JOGGINGU TRIXIE

taśma parciana

OPIS SMYCZY DO ROWERU TRIXIE

Smycz do joggingu od firmy Trixie, dzięki bardzo wygodnej regulacji pozwala dostosować jak blisko nas pies ma się poruszać podczas wspólnego biegania. Regulacja smyczy może wynosić od 1.0 do 2.0 metrów.

Smycz została wykonana z wysokiej jakości, taśmy parcianej. Materiał ten charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną, odporny jest on na szarpanie czy ciągnięcie nawet z duża siłą. Długość smyczy można regulować za pomocą plastikowej sprzączki.
Karabińczyk został wykonany z mocnego materiału, a tuż za nim smycz posiada amortyzator, który pozwalają na wygodne i efektywne bieganie/jazdę na rowerze z psem. Bez amortyzatora smycz może być używana jak zwykła smycz regulowana.

Dzięki karabińczykowi oraz zapięciu na rzep na krótkiej smyczy zestaw rowerowy pozwala na dwa rodzaje użytkowania:
1. Przymocuj amortyzator do smyczy za pomocą karabińczyka. Zapewnia to mocne trzymanie. Zapięcie na rzep nie jest wtedy potrzebne.
2. Przymocuj amortyzator do smyczy za pomocą rzepu, gdy pies zbyt gwałtownie pociągnie, co zapobiega upadkowi rowerzysty. Rzep należy zapiąć niżej w przypadku małych i średnich psów (wytyczna 2-3cm), a wyżej w przypadku większych psów.

Dla bezpieczeństwa psa, zalecane jest, aby smycz była przypinana do szelek.

JAK UŻYWAĆ SMYCZY DO JOGGINGU TRIXIE?