Trixie Mata chłodząca rozm. 65x50cm nr 28778

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Trixie
  • Kod producenta: 4011905287782
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 57,00 zł
Nylonowa mata dająca efekt chłodzący poprzez kontakt z ciałem, dla psów. W rozmiarze 65x50cm w kolorze błękitnym z wzorem bąbelków.

Nylonowa mata dająca efekt chłodzący poprzez kontakt z ciałem, dla psów. W rozmiarze 65x50cm w kolorze błękitnym z wzorem bąbelków.

Rozmiar 65 x 50cm
Kolor/wzór Błękitny/bąbelki
Przeznaczenie Dla zwierząt domowych
Czyszczenie
Wystarczy przetrzeć
Producent
Trixie

TWORZYWO WYKONANIA TRIXIE MATY CHŁODZĄCEJ

poliester (imitacja nylonu)

OPIS MATY CHŁODZĄCEJ

Mata chłodząca od firmy Trixie została stworzona z myślą o psach wszystkich ras, które tak jak i ludzie odczuwają dyskomfort w upalne dni. Mata daje efekt chłodzący poprzez kontakt z ciałem zwierzaka.

Mata pomaga w regulacji temperatury ciała podczas ciepłych dni. Wypełniona jest ona specjalnym żelem chłodzącym, który pod wpływem wagi zwierzęcia (ucisku) aktywuje się i daje przyjemne uczucie chłodu - działa bez dodatkowego zasilania, mrożenia czy namaczania w wodzie. Zapewnia ona uczucie chłodu przez kilka godzin, a gotowa jest do użycia po krótkiej przerwie, dzięki czemu zapewnia ochłodę niemalże przez całe upalne dni.

Produkt można używać w legowiskach, budach lub w samochodzie, ale koniecznie w cieniu. Należy pamiętać, że nie uchroni ona psa w nagrzanym aucie.

Zwierzę samo powinno decydować o skorzystaniu z produktu, nie wolno go do tego przymuszać. Należy regularnie sprawdzać produkt pod kątem uszkodzeń i wymień go, jeśli takowe zostaną zauważone. Przykrycie produktu ręcznikiem lub podobnym materiałem może zmniejszyć powstanie uszkodzeń, ale zmniejsza także efektywność chłodzenia. Nie używać na słońcu! Nie używać, ani przechowywać w temp. powyżej 45°C - wypełnienie żelowe może zamienić się w ciecz i stracić swoje właściwości.

Składniki żelu chłodzącego: woda, sól sodowa kaboksymetylo-celulozy, środki konserwujące

Barwy przedstawione na zdjęciu, mogą się różnić od oryginału, zależy to od indywidualnych ustawień ekranu.

SPECYFIKACJA CZYSZCZENIA MATY NYLONOWEJ

Matę wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką. Nie należy suszyć jej w suszarkach, ani prasować.