Sanabelle Senior 400g WYPRZEDAŻ [04.2018]

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Sanabelle
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 10,20 zł
Karma dla kotów powyżej 8 roku życia, hamująca procesy starzenia się.

Białko

29,0%

 

Tłuszcz

13,0%

 

Błonnik

5,0%

 

Wilgotność

10,0%

 

Wapń / Fosfor

0,8% / 0,7%

 

Składniki główne

Świeże mięso drobiowe, kukurydza, jęczmień, ryż, tłuszcz zwierzęcy, wątroba (suszona), sproszkowane ryby, ekstrakt z mięsa, błonnik, sproszkowane jaja, mięso suszone i odtłuszczone, pulpa buraczana, siemię lniane, drożdże (suszone), oleje rybne, borówka brusznica (suszona), borówka czarna (suszona), ekstrakt z nowozelandzkich zielonych małży 0,25% (źródło glukozaminy i siarczanu chondroityny)
 

Składniki dodatkowe

Chlorek potasu, sproszkowana cykoria, kwiaty nagietka (suszone), ekstrakt z juki (suszony)

 

Karma przeznaczona dla kotów powyżej 8 roku życia.

Sanabelle Senior został specjalnie opracowany pod kątem potrzeb starzejącego się organizmu (powyżej 8 roku życia). Zredukowana ilość energii, białek i minerałów oraz wyższa zawartość błonnika jest odpowiednia dla starzejącego się układu pokarmowego i specyficznego metabolizmu starszych kotów.

Kompozycja odpowiednich witamin (witaminy A i E) i naturalnych przeciwutleniaczy w Sanabelle Senior korzystnie wpływa na wzrok i chroni komórki organizmu przed efektami starzenia.

Sanabelle wyróżnia się niepowtarzalną łatwością przyswajania przez organizm, w związku z czym wszystkie substancje odżywcze zostają optymalnie wykorzystane.

Zawarty w karmie water-transit-agent to specjalny, opatentowany kompleks naturalnych substancji zwiększający ilość pobieranej wody i działający moczopędnie. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko powstawania kamieni moczowych.

 
Fruktooligosacharydy (FOS), mannooligosacharydy (MOS) , naturalne kompleksy mineralne o wysokiej absorpcji oraz nasiona lnu stymulują pożądaną florę bakteryjną jelit i nie dopuszczają do rozwoju niekorzystnych mikroorganizmów. Poprawiają trawienie i redukują nieprzyjemny zapach odchodów.

Karma zawiera system odkłaczający, czyli kompleks w różnym stopniu strawnych włókien roślinnych redukuje ryzyko powstawania w przewodzie pokarmowym kul włosowych i ułatwia wydalanie połkniętej podczas pielęgnacji sierści.

Ekstrakty z pustynnej rośliny Yucca Schidigera zawierają naturalne saponiny, które wiążą i redukują nieprzyjemne zapachy odchodów. Dodatkowo Yucca poprawia przyswajanie karmy i ma pozytywny wpływ na florę jelitową. Dodatek witamin E, C i pierwiastku śladowego selenu, jako ważnymi przeciwutleniacze w komórkach ciała, chronią przed szkodliwymi produktami ubocznymi metabolizmu.


Tabela żywienia: