Royal Canin Expert Pies Mature Consult Medium Sucha Karma 10kg

  • Dodaj recenzję:
  • 1163
  • Producent: Royal Canin Vet
  • Kod producenta: 3182550782043
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 254,00 zł

Karma dla psów średnich ras powyżej 7 roku życia. Unikalny skład wspomaga funkcjonowanie przewodu pokarmowego i stawów.

Karma dla psów średnich ras powyżej 7 roku życia. Unikalny skład wspomaga funkcjonowanie przewodu pokarmowego i stawów.

Białko 23.0%
Tłuszcz 14.0%
Sole mineralne
7.2%
Włókno surowe 5.7%
Żelazo
39mg

SKŁAD KARMY ROYAL CANIN EXPERT SENIOR CONSULT MATURE

Kukurydza, suszone białko drobiowe, pszenica, mąka pszenna, włókno roślinne, tłuszcze zwierzęce, suszone białko wieprzowe, gluten kukurydziany, hydrolizat białka zwierzęcego, wysłodki buraczane, minerały, olej rybny, suszona pulpa pomidorowa, olej sojowy, fruktooligosacharydy, olej z ogórecznika, mączka z aksamitki.

OPIS KARMY DLA STARSZYCH PSÓW

Skład karmy Royal Canin Vet Dog Senior Consult Mature Medium został opracowany w oparciu o codzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze przez starsze psy ras średnich. Unikalna receptura karmy zawierająca odpowiedni poziom białka oraz soli mineralnych korzystnie wpływa na mięśnie dbając o ich prawidłowe napięcie i przeciwdziała niekorzystnym zmianom.

Zawarte w karmie kwasy tłuszczowe Omega, wysokostrawne białka i pulpa buraczana zapewniają ochronę przewodu pokarmowego, a w połączeniu z solami mineralnymi przyczyniają się do utrzymania stawów w dobrej kondycji. Skład karmy wspomaga w neutralizowaniu wolnych rodników przyczyniając się do poprawy pracy
nerek i mózgu oraz wzmacnia barierę skórną zmniejszając ryzyko podrażnień skórnych oraz stanów zapalnych.

Karma Royal Canin przyczynia się do higieny jamy ustnej, dzięki specjalnie skonstruowanym granulkom oraz dodatkowi związków chelatujących wiążących wapń znajdujący się w ślinie zmniejsza jego stężenie oraz opóźnia proces mineralizacji płytki nazębnej.

DAWKOWANIE KARMY ROYAL CANIN EXPERT DLA PSA ŚREDNIEJ RASY PO 7 ROKU ŻYCIA