Royal Canin Cat Hairball Care Sucha Karma 10kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Royal Canin Kot
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 252,00 zł
Karma dla kotów dorosłych wszystkich ras, pomagająca eliminować kule włosowe.

Białko

34,0%

Tłuszcz

15,0%

Włókno

6,9%

Sole mineralne

6,9%

Omega 3 / Omega 6

0,68% / 3,72%

Składniki główne

Suszone białko drobiowe, izolat białka roślinnego, kukurydza, włókno roślinne, ryż, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, pszenica, mąka kukurydziana.

Składniki dodatkowe

Gluten kukurydziany, pulpa buraczana, drożdże, sole mineralne, olej sojowy, olej rybny, fruktooligosacharydy, łuski i nasiona psyllium (0,5%).

Karma przeznaczona dla kotów ze skłonnościami do nadwagi.

Od ponad 40 lat zwierzęta domowe znajdują się w centrum zainteresowania firmy Royal Canin. Wynikiem tego jest szereg produktów „Health Nutrition“, czyli zdrowe odżywianie. Wiedza o potrzebach żywieniowych zwierząt domowych oraz ich indywidualna charakterystyka prowadzą do powstania pożywienia, które kompletne pokrywa ich zapotrzebowanie.

Regulacja procesów trawiennych.

Kombinacja psyllium, o właściwościach śluzotwórczych oraz mikronizowanego włókna pobudzającego pasaż jelitowy. Połknięte włosy są regularnie usuwane z przewodu pokarmowego wraz z kałem, dzięki czemu nie dochodzi do ich kumulacji. Przeciwdziała to powstawaniu kul włosowych i wymiotom.

Redukcja kul włosowych.
Szorstki język kota działa niczym szczotka, rozczesując sierść i usuwając luźne włosy. Większość takich wypadniętych włosów jest przez kota połykana, a potem najczęściej wydalana wraz z kałem.
Połknięte włosy są regularnie usuwane z przewodu pokarmowego wraz z kałem, dzięki czemu nie dochodzi do ich kumulacji; przeciwdziała to powstawaniu kul włosowych i wymiotom.

Specjalna formuła wspomaga funkcję dróg moczowych u dorosłych kotów (wartość pH: 6-6,5).

Dzięki kompleksowi "intense anti-hairball, wydaleniu ulega dwukrotnie więcej połkniętych włosów; efekt uzyskany po 21 dniach podawania kotu wyłącznie karmy Intense Hairball. Koty poświęcają na toaletę sierści około 30% czasu czuwania. Podczas codziennej toalety 2/3 utraconych włosów jest przez kota połykanych. Mogą się one kumulować w przełyku i żołądku tworząc zwarte kule włosowe, powodując zaburzenia pracy układu pokarmowego.

Tabela żywienia: