Royal Canin Cat British Shorthair Sucha Karma 4kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Royal Canin Kot
  • Kod producenta: 3182550756440
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 134,00 zł
Karma dla kotów dorosłych rasy brytyjski krótkowłosy. Chroni stawy, wspomaga prawidłową pracę serca.

Białko

34,0%

 

Tłuszcz

19,0%

 

Włókno

5,3%

 

Sole mineralne

6,8%

 

Omega 3 / Omega 6

0,93 / 4,65%

 

Składniki główne

Suszone białko drobiowe, izolat białka roślinnego, ryż, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, gluten kukurydziany, włókno roślinne, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa z cykorii  

Składniki dodatkowe

Sole mineralne, olej sojowy, olej rybny, fruktooligosacharydy, wyciąg z drożdży (źródło mannoligosacharydów), olej z ogórecznika, hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny)

 

Karma przeznaczona dla kotów dorosłych rasy brytyjskiej krótkowłosej.

Od ponad 40 lat zwierzęta domowe znajdują się w centrum zainteresowania firmy Royal Canin. Wiedza o potrzebach żywieniowych zwierząt domowych oraz ich indywidualna charakterystyka prowadzą do powstania pożywienia, które w 100% pokrywa ich zapotrzebowanie.

Koty brytyjskie krótkowłose nie mają specjalnych wymagań, jeżeli chodzi o utrzymanie i nie potrzebują specjalnych czynności pielęgnacyjnych. Więcej uwagi należy im poświęcić w okresie linienia. Kotom brytyjskim nie można odmówić inteligencji. Doskonale rozpoznają sygnały wysyłane przez człowieka. Obecnie koty brytyjskie należą do najpopularniejszych ras na świecie.

Wspomaganie pracy serca.
Sprzyjanie prawidłowej pracy mięśnia sercowego, dzięki odpowiedniemu poziomowi tauryny, L-karnityny, EPA-DHA oraz przeciwutleniaczy.

Drogi oddechowe.
Są one często narażone na działanie herpeswirusów. Dodatek L-lizyny do pożywienia zmiejsza ryzyko przenoszenia wirusów.

Optymalne napięcie mięśni i ochrona stawów.
Dzięki optymalnemu poziomowi białka oraz wysokiej zawartości L-karnityny, chondroityny, glukozaminy i kwasów tłuszczowych omega 3.

Higiena jamy ustnej.
Dodatek związków chelatujących wapń, opóźniających powstawanie kamienia nazębnego oraz przeciwutleniacze. Unikalny kształt krokieta jest dostosowany specjalnie do wielkości szczęk kotów rasy brytyjskiej krótkowłosej w celu ułatwienia chwytania i rozgryzania karmy.

Ochrona układu moczowego.
Wspieranie prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.

Specjalnie opracowany krokiet.
Unikalny kształt krokieta dostosowany jest specjalnie do wielkości szczęk kotów rasy brytyjski krótkowłosy w celu ułatwienia chwytania i rozgryzania karmy.

Tabela żywienia: