Rafi Cat Mokra Karma z kurczakiem 415g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Rafi
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 3,20 zł
Karma mokra z kawałkami kurczaka w sosie dla kotów dorosłych. 
Białko 7,0%  
Tłuszcz 4,0%  
Włókno 0,5%  
Sole mineralne
3,0%   
Wilgotność 81,5%
 
Dodatki
Witamina D3, Cynk, Tauryna  
Skład:
62% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% drobiu), zboża, ryby i produkty rybne, substancje mineralne, cukry  

Karma mokra odpowiadająca potrzebom kotów dorosłych.

Rafi Cat to linia pełnoporcjowych karm dedykowana dorosłym kotom wszystkich ras. Pokrywają one w 100% dzienne zapotrzebowanie pupila na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminowe.

Charakteryzują się dużą zawartością pełnowartościowego białka o wysokim współczynniku strawności. Pokarm zawiera kwasy tłuszczowe w proporcjach zapewniających prawidłowy przebieg procesów metabolicznych.

Źródłem tłuszczu i nienasyconych kwasów tłuszczowych są tłuszcze roślinne, produkty pochodzenia zwierzęcego oraz produkty pochodzenia rybnego. Dzięki prawidłowemu zbilansowaniu zapewnia on prawidłowy przebieg wszytskich procesów metabolicznych.

Zachowanie odpowiedniego stosunku wapnia do fosforu (1,2:1) gwarantuje utrzymanie mineralizacji kości, jak również prawidłowy przebieg procesów energetycznych związanych z aktywnością fizyczną. Dodatek witaminy E, selenu i cynku przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji skóry i wyglądu sierści. Sprzyja też opóźnianiu pojawiania się wszystkich niekorzystnych zmian związanych z procesem starzenia się.

Dodatek tauryny z kolei zapewnia prawidłową kontrolę homeostazy wapnia, stabilizuje błony komórkowe i czynnie uczestniczy w ochronie komórek nerwowych przed uszkodzeniami. Przestrzeganie sugerowanych ilości karm gwarantuje utrzymanie stałej masy ciała zwierząt dorosłych nie doprowadzając do nadwagi i otyłości.