Purina ONE Cat Sterilcat Sucha Karma z wołowiną 800g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Purina ONE
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 14,00 zł
Karma dla kotów po sterylizacji, bogata w wołowinę i pszenicę.
Białko 37,0%  
Tłuszcz 13,0%  
Włókno 4,0%  
Popiół
7,5%
 
Witaminy
A, D3, E, C
 
Składniki główne
Wołowina (16%), suszone białko drobiowe, pszenica (14%), kukurydza, mączka sojowa, glutenowa mączka kukurydziana, tłuszcz zwierzęcy, suszona pulpa buraczana, suszony korzeń cykorii  
Składniki dodatkowe
Składniki mineralne, digest, drożdże
 
Karma sucha dla dorosłych kotów po sterylizacji, bogata w wołowinę.

Formuły Purina ONE Sterilcat pomagają kastrowanym / sterylizowanym kotom w utrzymaniu idealnej wagi i beztłuszczowej tkanki mięśniowej, jak również troszczy się o zdrowie ich dróg moczowych.
 
Innowacyjny skład karmy Purina One Sterilcat został specjalnie dopasowany do potrzeb żywieniowych kotów po zabiegu sterylizacji. Formuła Bifensis Dual Defense odpowiada za podwójną ochronę zdrowia - od wewnątrz i z zewnątrz. Odpowiednia zawartość minerałów gwarantuje optymalną przemianę materii i reguluje wartość pH moczu, co pozwala uniknąć infekcji dróg moczowych. Karma przyczynia się również do utrzymania beztłuszczowej masy ciała i optymalnej wagi.

 

Formuła Bifensis Dual Defense, która została opracowana we współpracy z lekarzami weterynarii i ekspertami żywieniowymi, zapewnia zwiększoną produkcję przeciwciał w jelitach. Oprócz pożytecznych bakterii działających w układzie trawiennym i wzmacniających system odpornościowy, karma zawiera wartościowe kwasy tłuszczowe i cynk - zapewniają one zdrową skórę i błyszczącą sierść. Purina One Sterilcat zawiera wszystkie kluczowe substancje odżywcze, które są niezbędne do osiągnięcia dobrostanu kota. Udowodniono również, że karma przyczynia się do redukcji osadu nazębnego o 40%.

Zalety karmy:
- Opracowana aby pomóc utrzymać prawidłowy metabolizm po zabiegu kastracji/sterylizacji
- Kontrola masy ciała wspierana przez wyższy stosunek zawartością białka do tłuszczu (+15% w porównaniu z formułą Adult)
- Zdrowie dróg moczowych wspierane przez zrównoważoną zawartość składników mineralnych
- Udowodniona zdolność ograniczania odkładania kamienia nazębnego aż do 40%
- Wysoka przyswajalność składników odżywczych dzięki wysokiej jakości składnikom

 

Tabela żywienia:

Waga kota (kg)
Dzienna dawka (g)
2-4
30-60
4-6
60-85