Purina Dentalife Maxi (L) gryzak (op. 4szt) 2+1 GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Purina Pro Plan Pies
  • Kod producenta: 7613036894470-z3
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 28,50 zł 19,00 zł

Zestaw 4 gryzaków dentystycznych o smaku kurczaka, pielęgnujące jamę ustną. Dedykowane dla psów o wadze od 25kg do 40kg.

Zestaw 4 gryzaków dentystycznych o smaku kurczaka, pielęgnujące jamę ustną. Dedykowane dla psów o wadze od 25kg do 40kg.

Białko 7.0%
Tłuszcz 2.5%
Sole mineralne 4.5%
Włókno surowe 0.7%
Wilgotność
14.5%

SKŁAD PURINA DENTALIFE LARGE

zboża (60% mączka kukurydziana, 5% mączka pszenna), glicerol, minerały, drożdże, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (1.1%*), oleje i tłuszcze. ekwiwalent 4% uwodnionego mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego (4% kurczak)

OPIS GRYZAKÓW DENTYSTYCZNYCH

Purina Dentalife Maxi to innowacyjne gryzaki dentystyczne przeznaczone dla psów dużych ras. Gramatura i rozmiar pałeczek przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla psów o masie ciała od 25 do 40kg.

Pałeczki stworzone z kukurydzy i pszenicy bez dodatku cukru, aromatów, ani żadnych chemicznych substancji ścierających.

Gryzaki posiadają porowatą teksturę oraz prążkowy wzór, dzięki czemu docierają do najtrudniej dostępnych obszarów jamy ustnej psa. Jeśli są używane codziennie redukują powstawanie kamienia nazębnego wpływając pozytywnie na zdrowie dziąseł i zębów. Dentalife posiada niską zawartość tłuszczu, co sprawia, że są odpowiednie dla psów z problemami z nadwagą. Smak kurczaka gwarantuje, że pies nie będzie mógł się oprzeć przysmakowi.

W opakowaniu 142g znajduje się 4szt. pałeczek.

ZALECENIA ŻYWIENIOWE PRZYSMAKU NA ZDROWE ZĘBY

Przysmak należy podawać pomiędzy posiłkami pod nadzorem właściciela. Psom od 25kg do 40kg powinno się podawać 1 przysmak dziennie.