Petstages Orka Petite Chew Pair gryzaki nr PS234

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Petstages
  • Kod producenta: 871864002345
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 26,00 zł
Zestaw dwóch gryzaków w kształcie kości i hantla ze sznurkiem dla szczeniąt i psów małych ras. Zabawka pomaga w czasie ząbkowania.

Zestaw dwóch gryzaków w kształcie kości i hantla ze sznurkiem dla szczeniąt i psów małych ras. Zabawka pomaga w czasie ząbkowania.

Długość zabawki - kości
7.5cm
Długość zabawki - hantel (ze sznurkiem/bez sznurka)
14cm/7cm
Kolor Niebieski
Przeznaczenie Dla szczeniąt i psów małych ras
Producent
Petstages

TWORZYWO WYKONANIA PETSTAGES ORKA PETITE CHEW PAIR

100% TPR (tworzywo sprężyste)

OPIS ZABAWKI CHEW PAIR

Zabawka Petite Chew Pair to sprężysta, ciągliwa zabawka, która została stworzona z myślą o szczeniętach i psach małych ras. Różnorodność kształtów oraz tekstur zabawek zapewni wiele godzin zabawy.

Żeberkowa struktura zabawek
masuje dziąsła psa oraz wspomaga proces ząbkowania u szczeniąt. Połączenie wytrzymałej gumy oraz bawełnianego, elastycznego sznura usuwają kamień nazębny poprzez nitkowanie. Dodatkowym atutem zabawek jest nieprzewidywalne jej odbijanie od powierzchni oraz unoszenie na wodzie, co zapewni psu jeszcze więcej interesującej rozrywki.

W zestawie znajdują się dwa gryzaki, z czego jeden przepleciony został bawełnianym sznurem.

ZABAWA Z PETSTAGES ORKA CHEW

Zabawka powinna być używana pod nadzorem właściciela - jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia, zabierz ją swojemu pupilowi. Przed podaniem jej psiakowi do zabawy pamiętaj, aby zdjąć opakowanie (zachowując je w celu informacyjnym) i sprawdzić czy wybrałeś jej odpowiedni rozmiar. To zabawka dla zwierząt, nie dla dzieci.