Pedigree DentaStix Fresh Large gryzak 4x270g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pedigree
  • Kod producenta: 5010394001601
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 38,00 zł

Gryzak dentystyczny do codziennej pielęgnacji jamy ustnej z dodatkiem eukaliptusa i ekstraktu z zielonej herbaty.

Gryzak dentystyczny do codziennej pielęgnacji jamy ustnej z dodatkiem eukaliptusa i ekstraktu z zielonej herbaty.

Białko 8.1%
Tłuszcz 1.3%
Sole mineralne 6.3%
Włókno surowe 0.2%
Wilgotność
15.4%

SKŁAD PEDIGREE DENTASTIX FRESH LARGE

Zboża, roślinne produkty uboczne (m.in. 0.20% bezkofeinowego ekstraktu z zielonej herbaty i 0.06% olejku eukaliptusowego), mięso i mięsne produkty uboczne, minerały (m.in. 2.4% tripolisferanu sodu), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze.

OPIS GRYZAKÓW DENTYSTYCZNYCH PEDIGREE

Pedigree DentaStix Fresh jest przysmakiem dentystycznym wspomagającym codzienną pielęgnację jamy ustanej. Przysmak pomaga w utrzymaniu higieny jamy ustanej Twojego Pupila. Pozytywnie wpływa na zęby i dziąsła oraz oczyszcza i redukuje przyrost kamienia nazębnego. Połączenie eukaliptusa i ekstraktu z zielonej herbaty redukuje przyczyny nieświeżego oddechu.

Przysmak ze względu na swoją wielkość przeznaczony jest dla psów ras dużych, o wadze powyżej 25kg. Gryzaki do żucia idealnie nadają się dla psów powyżej 4 miesiąca życia.

ZALECENIA ŻYWIENIOWE PRZYSMAKU NA ZDROWE ZĘBY PEDIGREE

Przysmak należy podawać pomiędzy posiłkami pod nadzorem właściciela. Psom powyżej 25kg powinno się podawać 1 przysmak dziennie. Należy pamiętać, aby nie stosować przysmaków u psów poniżej 4 miesiąca życia. Po otwarciu opakowania zużyć w ciągu 14dni.