Miodowa Mydlarnia Świeca sojowa Grzane Wino op. 120ml

  • Dodaj recenzję:
  • 11841
  • Producent: Miodowa Mydlarnia
  • Kod producenta: 5903636961293
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 38,00 zł

Świeca z wosku sojowego o zapachu grzanego wina.

Świeca z wosku sojowego o zapachu grzanego wina.

Producent Miodowa Mydlarnia
Typ
Świeca sojowa
Zapach
Grzane Wino
Gramatura
120ml
Opakowanie
Szklany słoiczek

OPIS ŚWIECY Z WOSKU SOJOWEGO OD MIODOWEJ MYDLARNI

Produkty od Miodowej Mydlarni są wykonywane ręcznie z dokładną starannością, o każdy szczegół. Świeca została wykonana z wosku sojowego oraz jest wegańska. Jest ona bezpieczna nie tylko dla naszego zdrowia, ale również dla zdrowia naszych pupili.
 
Dodatkowym atutem jest zdecydowanie to, że produkt jest biodegradowalny i bezpieczny dla środowiska, a słoiczek, w którym znajduje się świeczka po wypaleniu można ponownie wykorzystać.
 
Produkt nie zawiera: substancji modyfikowanych genetycznie, produktów ropopochodnych (np. parafiny), ołowiu w knocie
 
Sposób użycia: zaleca się, aby jednorazowo palić świecę nieprzerwanie przez minimum 1,5-2 godziny. Dzięki temu powierzchnia wosku roztapia się na całej średnicy słoiczka i unikniemy tzw. tunelowania świecy, a tym samym przedłużymy żywotność i całkowity czas palenia się świecy.
Pamiętaj, aby przed każdym zapaleniem sprawdzić, czy knot ma długość około 0,5 cm. W razie konieczności przytnij knot (tak, aby resztki spalonego knota nie wpadły do wosku).
 
Zasady bezpieczeństwa:
Świeca powinna zostać umieszczona z dala od przeciągu, na równiej powierzchni. Nie pozostawiaj zapalonej świeci bez nadzoru i poza zasięgiem dzieci oraz zwierząt. Nie powinno się przenosić zapalonej świecy. Nie nachylaj się bezpośrednio nad płomieniem.
 
Pamiętaj, że słoik nagrzewa się w trakcie palenia świecy!