Melba Design Ponton Alex rozm. XL 115x85cm kolor czarny w łapki

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Melba Design
  • Kod producenta: 5904194094638
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 210,00 zł
Wysokiej jakości, szyte ręcznie legowisko przeznaczone dla psów dużych i olbrzymich ras. Wykonane w kolorze czarnym w białe łapki i kości.

Wysokiej jakości, szyte ręcznie legowisko przeznaczone dla psów dużych i olbrzymich ras. Wykonane w kolorze czarnym w białe łapki i kości.

Rozmiar (zewnętrzny)
115 x 85cm (+/- 3cm)
Kolor/wzór Czarny w białe łapki i kości
Linia Alex
Temperatura prania 30°C
Producent
Melba Design

TWORZYWO WYKONANIA MELBA DESIGN PONTONU ALEX

materiał tapicerski

OPIS LEGOWISKA PONTONU ALEX

Legowisko - ponton od firmy Melba Design został stworzony z myślą o psach dużych i olbrzymich ras. Produkt jest szyty ręcznie, a wszystkie akcesoria powstają w Polskich szwalniach. Klasyczny czarny kolor z nadrukiem białych łapek i kostek zapewnia, że legowisko będzie pasować do większości wnętrz.

Posłanie zostało wykonane z najwyższej jakości materiału tapicerskiego, która oprócz swojej wysokiej trwałości, charakteryzuje się łatwością czyszczenia. Od spodu obszyty materiałem wodoodpornym. Materiał ten jest wystarczająco gruby, aby móc używać go również na zewnątrz. Produkt posiada wszyty zamek, dzięki któremu z łatwością możemy zdjąć poszewkę i wyprać. Suwak znajduje się wokół legowiska.

Barwy przedstawione na zdjęciu, mogą się różnić od oryginału, zależy to od indywidualnych ustawień ekranu.

SPECYFIKACJA PRANIA LEGOWISKA MELBA DESIGN

Legowisko można prać w pralce w temperaturze 30°C, maksymalna prędkość wirownia: 600 obrotów. Nie należy suszyć w suszarce bębnowej.