Melba Design Legowisko Teo rozm. M 70x60cm kolor turkusowo-szary

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Melba Design
  • Kod producenta: 2230
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 199,00 zł
Wysokiej jakości, dwustronne legowisko przeznaczone dla psów małych i średnich ras. Wykonane w kolorze szarym i turkusowym.

Wysokiej jakości, dwustronne legowisko przeznaczone dla psów małych i średnich ras. Wykonane w kolorze szarym i turkusowym.

Rozmiar (zewnętrzny)
60 x 70cm
Kolor Szaro-turkusowy
Linia Teo
Temperatura prania 30°C
Producent
Melba Design

TWORZYWO WYKONANIA MELBA DESIGN LEGOWISKO TEO

materiał tapicerski

OPIS LEGOWISKA KANAPY TEO

Legowisko - kanapa od firmy Melba Design została stworzona z myślą o psach małych i średnich ras. Produkt jest szyty ręcznie, a wszystkie akcesoria powstają w Polskich szwalniach. Piękne połączenie szarości i turkusu zapewnia, że legowisko będzie pasować do większości wnętrz.

Posłanie zostało wykonane z najwyższej jakości materiału, która oprócz swojej wysokiej trwałości, charakteryzuje się łatwością czyszczenia. Produkt posiada wszyte zamki, dzięki którym z łatwością możemy zdjąć poszewki i wyprać. Dodatkowym atutem legowiska jest jego dwustronność - można go odwrócić, tak aby na zewnątrz znajdował się kolor szary. Kanapa posiada antypoślizgowy dół, dzięki czemu nie przesuwa się po podłodze, a psu ciężej je przenieść.

Barwy przedstawione na zdjęciu, mogą się różnić od oryginału, zależy to od indywidualnych ustawień ekranu.

SPECYFIKACJA PRANIA LEGOWISKA MELBA DESIGN

Legowisko można prać w pralce w temperaturze 30°C, maksymalna prędkość wirownia: 600 obrotów. Nie należy suszyć w suszarce bębnowej.