Melba Design Legowisko Orion rozm. L 90x70cm kolor grafitowo-czarny

  • szt.
  • 178,00 zł
Wysokiej jakości, szyte ręcznie legowisko przeznaczone dla psów średnich i dużych ras. Wykonane w kolorze grafitowym i czarnym.

Wysokiej jakości, szyte ręcznie legowisko przeznaczone dla psów średnich i dużych ras. Wykonane w kolorze grafitowym i czarnym.

Rozmiar (zewnętrzny)
90 x 70cm
Kolor Grafitowo-czarny
Linia Orion
Temperatura prania 30°C
Producent
Melba Design

TWORZYWO WYKONANIA MELBA DESIGN LEGOWISKO ORION

kodura

OPIS LEGOWISKA KANAPY ORION

Legowisko - kanapa od firmy Melba Design została stworzona z myślą o psach średnich i dużych ras. Produkt jest szyty ręcznie, a wszystkie akcesoria powstają w Polskich szwalniach. Naturalne połączenie grafitu z czernią zapewnia, że legowisko będzie pasować do większości wnętrz.

Posłanie zostało wykonane z najwyższej jakości kodury, która oprócz swojej wysokiej trwałości, charakteryzuje się łatwością czyszczenia. Materiał ten jest wystarczająco gruby, aby móc używać go również na zewnątrz. Produkt posiada wszyty zamek, dzięki któremu z łatwością możemy zdjąć poszewki i wyprać. Suwaki mają zarówno boki jak i poduszka.

Barwy przedstawione na zdjęciu, mogą się różnić od oryginału, zależy to od indywidualnych ustawień ekranu.

SPECYFIKACJA PRANIA LEGOWISKA MELBA DESIGN

Legowisko można prać w pralce w temperaturze 30°C, maksymalna prędkość wirownia: 600 obrotów. Nie należy suszyć w suszarce bębnowej.