Rafi Kot Mokra Karma z wołowiną 415g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Rafi
  • Kod producenta: 5902921300236
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 3,80 zł

Mokra karma w sosie z dodatkiem mięsa wołowego przeznaczona dla kotów dorosłych. Dodatek tauryny wspomaga funkcje trawienne pokarmu.

Mokra karma w sosie z dodatkiem mięsa wołowego przeznaczona dla kotów dorosłych. Dodatek tauryny wspomaga funkcje trawienne pokarmu.

Białko 7.0%
Tłuszcz 4.0%
Sole mineralne
3.0%
Włókno surowe 0.5%
Wilgotność
81.5%

SKŁAD MOKREJ KARMY RAFI CAT Z WOŁOWINĄ

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 50% w kawałkach (w tym 4% wołowiny), zboża, ryby i produkty rybne 10% w kawałkach, substancje mineralne, cukry. Składniki dodatkowe: witamina A, witamina D3, witamina E, cynk, mangan, tauryna.

OPIS MOKREJ KARMY MOKREJ DLA KOTÓW

Mokra karma Rafi Cat z wołowiną w sosie jest pokarmem przeznaczonym dla kotów dorosłych wszystkich ras. Pełnoporcjowa karma zaspokaja zapotrzebowanie na składniki odżywcze i witaminy niezbędne w codziennej diecie.

Mięso wołowe zawiera wysoką zawartość selenu, żelaza oraz miedzi, dzięki którym wzmacniane są funkcje obronne organizmu. Dodatkowo wołowina bogata jest w metioninę i cystynę, które mają właściwości przeciwutleniające płyny ustrojowe. Karma zawiera również dodatek tauryny, który wspomaga utrzymanie prawidłowego wzroku oraz wspomaga trawienie pokarmu.

Danie z pysznymi kawałkami mięsa można stosować jako pełnoporcjowe pożywienie stanowiące podstawę w codziennej diecie, bądź może być idealnym dodatkiem w żywieniu suchą karmą. Pokarm najlepiej smakuje podawane w temperaturze pokojowej. Otwarte opakowanie należy przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 3 dni.

DAWKOWANIE MOKREJ KARMY MOKREJ RAFI CAT DLA KOTÓW

Waga kota Dzienna dawka
3 kg 310 g
4 kg 415 g
5 kg 520 g