Purina Veterinary Kot i Pies Diets Canine & Feline CN Convalescence Mokra Karma 195g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Purina Pro Plan Vet
  • Kod producenta: 7613035182196
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 9,45 zł

Weterynaryjna mokra karma dla dorosłych psów oraz kotów w celu przywrócenia równowagi żywieniowej i przyspieszenia rekonwalescencji.

Weterynaryjna mokra karma dla dorosłych psów oraz kotów w celu przywrócenia równowagi żywieniowej i przyspieszenia rekonwalescencji.

Białko 10.9%
Tłuszcz 7.6%
Sole mineralne
3.5%
Włókno surowe 0.09%
Wilgotność
77.0%

SKŁAD KARMY PURINA VETERINARY DIETS CANINE & FELINE CN CONVALESCENCE

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, składniki mineralne, ryby i produkty rybne, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, cukry

OPIS WETERYNARYJNEJ KARMY MOKREJ

Purina Veterinary Diets Canine & Feline CN Convalescence jest weterynaryjną mokrą karmą przeznaczoną dla psów i kotów dorosłych. Dieta stosowana w celu przywrócenia równowagi żywieniowej i przyspieszenia rekonwalescencji. Smaczna karma zalecana również w okresie hospitalizacji oraz podczas stresu powstałego podczas niedożywienia lub laktacji Twojego pupila.

Skład karmy zawiera wysokiej strawności składniki odżywcze, które są niezbędne w codziennej diecie psów i kotów. Karmę można w łatwy sposób podawać przez sondę. Dodatkowo zwiększona ilość cynku pomaga w gojeniu ran. Receptura wzbogacona zostało o wysoką zawartość białka, który wspomaga utrzymanie beztłuszczowej masy ciała.

Karmy nie powinno się stosować u zwierząt z przewlekłą niewydolnością nerek oraz z ostrym zapaleniem trzustki. Należy pamiętać, że karmienie dietą weterynaryjną powinno być wcześniej ustalone z lekarzem weterynarii.

DAWKOWANIE KARMY MOKREJ PURINA VETERINARY DIETS CANINE & FELINE CN CONVALESCENCE

Waga psa Dzienne zapotrzebowanie Waga kota Dzienne zapotrzebowanie
5 kg 390 g 2 kg 130 g
10 kg 585 g 4 kg 245 g
20 kg 830 g 6 kg 345 g
30 kg 1220 g 8 kg 440 g
40 kg 1515 g