KONG Rewards Shell Small Zabawka nr PEP31E

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kong
  • Kod producenta: 035585034331
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 42,00 zł
Wyjątkowo wytrzymała zabawka edukacyjna na przysmaki w kształcie ślimaczej muszli, przeznaczona dla psów małych i średnich ras.

Wyjątkowo wytrzymała zabawka edukacyjna na przysmaki w kształcie ślimaczej muszli, przeznaczona dla psów małych i średnich ras.

Wymiary ok. 8.5cm
Kolor Czerwono -  błękitna
Przeznaczenie Dla psów małych i średnich
Sugerowana waga psa
Do 18 kg
Producent
Kong

TWORZYWO WYKONANIA KONG REWARDS SHELL

Guma kauczukowa

OPIS ZABAWKI REWARDS SHELL

KONG Rewards Shell to  tocząca się, podskakująca zabawka w kształcie muszli ślimaka przeznaczona dla psów małych i średnich ras. W trakcie zabawy z muszelki wypadają smakołyki, które tam włożymy, gdy pies porusza, toczy czy podrzuca zabawkę.

Niestandardowy kształt
podajnika zapewnia zdrową stymulację umysłową. Pies musi skoncentrować się, aby wydobyć smakołyki umieszczone w środku. Dodatkowym atutem wyjątkowego kształtu jest nieprzewidywalne odbijanie się zabawki od podłoża, dzięki czemu pupil podczas zabawy jest w ciągłym ruchu. Muszelkę można używać także jako miskę do karmienia, aby kontrolować odpowiednią wagę ciała czworonoga.

Dzięki materiałowi, z którego został wykonany produkt, podczas rzucania, gryzienia czy turlania nie powoduje hałasu.

ZABAWA Z KONG REWARDS SHELL SMALL

Zabawka powinna być używana pod nadzorem właściciela - jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia, zabierz ją swojemu pupilowi. Przed podaniem jej psiakowi do zabawy pamiętaj, aby zdjąć opakowanie (zachowując je w celu informacyjnym) i sprawdzić czy wybrałeś jej odpowiedni rozmiar. To zabawka dla zwierząt, nie dla dzieci.