Josera Optiness Adult Sucha Karma 15kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Josera Pies
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 144,80 zł

Karma z jagnięciną i ziemniakami przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras. Karma w składzie nie zawiera kukurydzy i pszenicy.

Karma z jagnięciną i ziemniakami przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras. Karma w składzie nie zawiera kukurydzy i pszenicy.

Białko 22.0%
Tłuszcz 12.0%
Sole mineralne 7.0%
Włókno surowe 3.0%
Wapń
1.5%

SKŁAD KARMY JOSERA OPTINESS ADULT

Suszone białko drobiowe, ryż, jęczmień, suszone ziemniaki 10,0%, wysłodki buraczane, tłuszcz drobiowy, suszone białko jagnięce 4,5%, hydrolizowane białko drobiowe, minerały, mączka z cykorii (naturalne źródło inuliny), suszone mięso nowozelandzkich małż zielonych

OPIS KARMY Z JAGNIĘCINĄ DLA DOROSŁEGO PSA

Josera Optiness to karma z jagnięciną i ziemniakami dedykowana dorosłym psom wszystkich ras. Starannie wyselekcjonowane składniki o niskim stopniu alergennym gwarantują wysoką tolerancję i zmniejszają ryzyko podrażnień układu pokarmowego. Krokiety karmy są większe, dlatego idealnie nadają się dla psów średnich i dużych ras.

Karma nie zawiera w swoim składzie: pszenicy, kukurydzy, soi, cukru, produktów modyfikowanych genetycznie, konserwantów, sztucznych barwników, aromatów ani produktów mlecznych.

Optymalny stosunek wapnia do fosforu oraz składniki takie jak: witamina C, mangan oraz miedź w łatwo przyswajalnej formie wzmacniają kościec psa oraz przyczyniają się do zachowania dobrego stanu chrząstek stawowych. Połączenie L-karnityny z tauryną mają korzystny wpływ na funkcje serca. Natomiast zredukowany poziom białka, odciąża organy wewnętrzne.

Opakowanie zawiera praktyczny zamek błyskawiczny.

DAWKOWANIE KARMY JOSERA DLA DOROSŁYCH PSÓW