Josera Mini Junior Sucha Karma 2x15kg DWU-PAK

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Josera Pies
  • Kod producenta: 4032254744290-z2
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 329,00 zł

Wyjątkowa karma z kaczką i łososiem przeznaczona dla szczeniąt ras małych oraz szczennych i karmiących suk. Karma bez pszenicy.

Wyjątkowa karma z kaczką i łososiem przeznaczona dla szczeniąt ras małych oraz szczennych i karmiących suk. Karma bez pszenicy.

Białko 29.0%
Tłuszcz 18.0%
Sole mineralne 7.4%
Włókno surowe 2.0%
Wapń
1.35%

SKŁAD KARMY JOSERA MINI JUNIOR

Suszone białko kacze 23,0%; ryż; suszone ziemniaki; tłuszcz drobiowy; białko ziemniaczane; wysłodki buraczane; suszony łosoś 4,0%; hydrolizowane białko drobiowe; mączka z chleba świętojańskiego; minerały 0,35%; trójpolifosforan sodu, hydrolizowane białko zwierzęce; drożdże; zioła; owoce; mączka z cykorii; suszone mięso nowozelandzkich małż zielonych

OPIS KARMY DLA SZCZENIAKA MAŁEJ RASY

Josera Mini Junior to specjalny, bezglutenowy pokarm dla szczeniąt małych ras, od 3 tygodnia życia. Karmę można również podawać psom dorosłym małych ras, suką szczennym oraz karmiących. Wyjątkowa formuła karmy wspiera okres wzrostu szczeniąt, który jest najbardziej wymagającym czasem w ich życiu. Krokiety karmy ułatwiają małym psom lepsze pobieranie i gryzienie.

Karma nie zawiera w swoim składzie: pszenicy, soi, cukru, produktów modyfikowanych genetycznie, konserwantów, sztucznych barwników, aromatów ani produktów mlecznych.

Cenne kwasy tłuszczowe zawarte w łososiu wpływają korzystnie na rozwój mózgu szczeniąt, jak i zdrową i lśniącą sierść. L-karnityna i wysokowartościowe białka zapobiegają otłuszczeniu mięśni. Natomiast L-karnityna w połączeniu z tauryna maja bardzo korzystny wpływ na funkcje serca. Składniki zawarte w karmie ograniczają wzrost stężenia wapnia w ślinie, co zapobiega gromadzeniu się kamienia nazębnego.

DAWKOWANIE KARMY JOSERA DLA SZCZENIĄT