Josera Family Plus Puppy Sucha Karma 2x15kg DWU-PAK

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Josera Pies
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 289,00 zł

Bezglutenowa karma z drobiem przeznaczona dla suk szczennych i karmiących oraz dla szczeniąt wszystkich ras do 8 tygodnia życia.

Bezglutenowa karma z drobiem przeznaczona dla suk szczennych i karmiących oraz dla szczeniąt wszystkich ras do 8 tygodnia życia.

Białko 30.0%
Tłuszcz 22.0%
Sole mineralne 6.2%
Włókno surowe 2.5%
Wapń
1.35%

SKŁAD KARMY JOSERA FAMILY PLUS PUPPY

Suszone białko drobiowe, ryż, kukurydza pełnoziarnista, tłuszcz drobiowy, suszony łosoś 6,0 %, wysłodki buraczane, hydrolizowane białko drobiowe, włókna roślinne, minerały, mączka z cykorii (naturalne źródło inuliny)

OPIS KARMY DLA SUK KARMIĄCYCH I SZCZENIĄT

Josera Family Plus Puppy to karma bezglutenowa specjalnie opracowana dla suk szczennych (szczególnie w ostatnim trymestrze), karmiących oraz szczeniąt do 8 tygodnia życia. Specjalna receptura karmy wspiera prawidłowy rozwój w łonie matki, a po porodzie w pozytywny sposób wpływa na skład i wartość odżywczą mleka pobieranego przez szczeniaka. Po zamoczeniu karmy w wodzie pomaga w przejściu szczeniaka na stały pokarm.

Karma nie zawiera w swoim składzie: pszenicy, soi, cukru, produktów modyfikowanych genetycznie, konserwantów, sztucznych barwników, aromatów ani produktów mlecznych.

Cenne kwasy tłuszczowe z łososia wpływają na rozwój mózgu. L-karnityna i wysokowartościowe białka zapobiegają otłuszczeniu i wspierają budowę mięśni. Dodatkowo L-karnityna i tauryna są istotnymi składnikami dla poprawnej pracy serca. Tauryna ma również korzystny wpływ na płodność, a antyoksydanty wspierają funkcjonowanie narządów rodnych.

Opakowanie zawiera praktyczny zamek błyskawiczny.

DAWKOWANIE KARMY JOSERA DLA PSÓW