Josera Family Plus Puppy Sucha Karma 2x15kg DWU-PAK

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Josera Pies
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 256,00 zł
Wysokomięsna karma dla szczeniąt i suk szczennych. Bez glutenu i soi.

Pełnowartościowa karma dla szczeniąt oraz suk szczennych i karmiących

Białko 30.0%
Tłuszcz 22.0%
Sole mineralne 6.2%
Włókno surowe 2.5%
Wapń
1.35%

SKŁAD: Suszone białko drobiowe, ryż, kukurydza pełnoziarnista, tłuszcz drobiowy, suszony łosoś 6,0 %, wysłodki buraczane, hydrolizowane białko drobiowe, włókna roślinne, minerały, mączka z cykorii (naturalne źródło inuliny)


OPIS PRODUKTU

Josera Family Plus Puppy to karma bezglutenowa specjalnie opracowana dla suk szczennych (szczególnie w ostatnim trymestrze), karmiących oraz szczeniąt do 8 tygodnia życia. Specjalna receptura karmy wspiera prawidłowy rozwój w łonie matki, a po porodzie w pozytywny sposób wpływa na skład i wartość odżywczą mleka pobieranego przez szczeniaka. Po zamoczeniu karmy w wodzie pomaga w przejściu szczeniaka na stały pokarm.

Karma nie zawiera w swoim składzie: pszenicy, soi, cukru, produktów modyfikowanych genetycznie, konserwantów, sztucznych barwników, aromatów ani produktów mlecznych.

Cenne kwasy tłuszczowe z łososia wpływają na rozwój mózgu. L-karnityna i wysokowartościowe białka zapobiegają otłuszczeniu i wspierają budowę mięśni. Dodatkowo L-karnityna i tauryna są istotnymi składnikami dla poprawnej pracy serca. Tauryna ma również korzystny wpływ na płodność, a antyoksydanty wspierają funkcjonowanie narządów rodnych.

Opakowanie zawiera praktyczny zamek błyskawiczny.


TABELA ŻYWIENIA