Hills Canine Vet Diet j/d Joint Care Reduced Calorie Sucha Karma 12kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Hills Vet
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 307,00 zł
Karma weterynaryjna przeznaczona dla psów z nadwrażliwością stawową oraz nadwagą.

Karma weterynaryjna opracowana specjalnie dla psów z nadwrażliwością stawów oraz nadwagą

Białko 21.8%
Tłuszcz 13.3%
Węglowodany (NFE)
43.2%
Włókno surowe 9.0%
Wapń 0.61%

SKŁAD: Śruta kukurydziana, śruta ryżowa, mączka z łusek grochu, mączka sojowa, siemię lniane, mączka z kurczaka i indyka, kukurydziana mączka glutenowa, podroby, celuloza, suszone wytłoki buraczane,tłuszcz zwierzęcy, tłuszcz rybi, chlorowodorek L-lizyny, suplement L-karnityny, chlorek potasu, sól, węglan wapnia, DL-metionina, tauryna, L-tryptofan, L-treonina, witaminy i pierwiastki śladowe. Naturalnie konserwowana mieszanką tokoferoli, kwasu cytrynowego i wyciągu z rozmarynu


OPIS PRODUKTU

Hills Prescription Diet j/d Joint Care Reduced Calorie to klinicznie sprawdzona karma, która poprawia sprawność ruchową psów w ciągu zaledwie 21 dni. Stworzona specjalnie dla psów dorosłych zmagających się z chorobami stawów i mających skłonności do nadwagi.

Skład karmy został wzbogacony o glukozaminę oraz siarczan chondroityny, które wspierają przyrost masy chrząstki stawowej oraz poprawiają ruchomość stawów. L-karnityna przyśpiesza przemianę materii i spalanie tłuszczu. Karma ma obniżoną wartość kaloryczną, dzięki czemu pomaga osiągnąć i utrzymać optymalną wagę ciała psa.

Karma nie powinna być podawana: kotom, szczeniętom oraz sukom w ciąży i w czasie laktacji.

Karma jest pokarmem weterynaryjnym dlatego jej podawanie powinno nastąpić po uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii. W trakcie podawania karmy konieczne są regularne (co 6 miesięcy) wizyty kontrolne zwierzęcia u weterynarza. W przypadku pogorszenia się stanu zdrowia psa należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Dawki zawarte w tabeli żywienie należy traktować orientacyjnie ze względu na różne zapotrzebowanie psów.


TABELA ŻYWIENIA