Hills Pies Canine Vet Diet i/d Digestive Care Mokra Karma 360g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Hills Vet
  • Kod producenta: 052742840802
  • Dostępność: niedostępny
  • szt.
  • 12,90 zł
  • Niedostępny
Weterynaryjna karma mokra opracowana do postępowania dietetycznego u psów z zaburzeniami przewodu pokarmowego oparta na mięsie indyka.

Weterynaryjna karma mokra opracowana do postępowania dietetycznego u psów z zaburzeniami przewodu pokarmowego oparta na mięsie indyka.

Białko 6.8%
Tłuszcz 3.7%
Sole mineralne
1.79%
Włókno surowe 0.7%
Wilgotność
73.9%

SKŁAD KARMY HILLS CANINE I/D DIGESTUVE CARE

indyk, śruta ryżowa, wątroba wieprzowa, wieprzowina, skrobia ryżowa, suszone jaja, śruta kukurydziana, celuloza, podroby, tlenek żelaza, siemię lniane, suszone wytłoki buraczane, chlorek potasu, karmel, węglan wapnia, fosforan dwuwapniowy, L-treonina, L-tryptofan, sól jodowana, tauryna, włókno owsiane, witaminy i pierwiastki śladowe

OPIS KARMY MOKREJ DLA PSÓW HILLS I/D

Hills Pescription Diet i/d Canine to wysokostrawna karma opracowana specjalnie do stosowania u psów z zaburzeniami przewodu pokarmowego.

Wysokostrawne składniki poprawiają zdrowie układu pokarmowego. W składzie karmy znajduje się specjalne włókno pokarmowe, które pomaga odżywić komórki żołądka i jelit. Wysokie poziomy przeciwutleniaczy pomagają neutralizować wolne rodniki.Włókno pokarmowe, które zostało zastosowane w karmie, pomaga odżywić komórki żołądka i jelit.

Przeciwwskazania:
kotom oraz sukom w ciąży i w czasie laktacji.

Karma jest pokarmem weterynaryjnym dlatego jej podawanie powinno nastąpić po uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii. W trakcie podawania karmy konieczne są regularne (co 6 miesięcy) wizyty kontrolne zwierzęcia u weterynarza. W przypadku pogorszenia się stanu zdrowia psa należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Dawki zawarte w tabeli żywienie należy traktować orientacyjnie ze względu na różne zapotrzebowanie psów.

DAWKOWANIE KARMY MOKREJ WETERYNARYJNEJ HILLS DIGESTIVE CARE

Waga psa Dzienna dawka
2.5 kg 0.5 - 0.7 puszki
5 kg 0.75 - 1.25 puszki
10 kg 1.5 - 2 puszki
20 kg 2.5 - 3.3 puszki
30 kg 3.25 - 4.5 puszki
40 kg 4 - 5.7 puszki
50 kg 4.75 - 6.7 puszki
60+ kg 1 puszka na kg