Gussto Fresh Turkey & Tuna Mokra Karma z indykiem i tuńczykiem 85g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Gussto
  • Kod producenta: 4250231538803
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 4,70 zł
Pełnoporcjowa karma mokra z indykiem i tuńczykiem dla kotów.
Białko
10.2%
 
Tłuszcz
6.2%
 
Włókno
0.4%
 
Sole mineralne
2.6%
 
Wilgotność
80.0%
 
Dodatki
Witamina D3, Witamina E, cynk jako siarczan cynku, mangan jako siarczan manganu, jod jako jodan wapnia, tauryna (2000 mg), biotyna
 
Skład
Indyk 50.0% (w tym ok. 2/3 mięso mięśni i serca i 1/3 wątroba i szyjki), tuńczyk 20.0%, wywar własny z mięsa 28.8%, składniki mineralne 1.0%, olej z ostropestu 0.2%
 

Pełnowartościowa, kompletna i znakomicie zbilansowana karma superpremium z indykiem i tuńczykiem dla kotów.

Karma Gussto
produkowana jest w 100% z najwyższej jakości świeżego mięsa w wysokim standardzie odpowiadającym wymaganiom żywności dla ludzi. Organizm kotów wymaga szczególnej troski, dlatego karma Gussto jest dopasowana do ich metabolizmu i idealnie zbilansowana, szczególnie pod kątem proporcji wapnia i fosforu zapewniając ich zrównoważony stosunek. Dodatkowo koty są bardzo czułe na niedobór tauryny, zwiększona wrażliwość na niedobór tego aminokwasu wynika z jej ograniczonej syntezy i dużego zapotrzebowania – dlatego karma Gussto jest bardzo bogata w taurynę, a jej wysoka zawartość dostosowana jest do fizjologii i wymogów organizmu kota.

Gussto to esencja dobrego i zdrowego żywienia. Zawiera bardzo dużo mięsa idealnie odpowiadając specyficznym wymaganiom pokarmowym kotów. Jest to karma monobiałkowa, a więc holistyczna, lekkostrawna i bardzo dobrze przyswajalna polecana również kotom o wrażliwym przewodzie pokarmowym. Stosowana także w dietach wykluczających przy alergiach pokarmowych. Znakomicie zrównoważony stosunek wapń/fosfor minimalizuje ryzyko chorób układu moczowego i nerek.

Dodatkowo karma Gussto zawiera dużo niezbędnych witamin i minerałów jest bardzo bogata w Taurynę i Biotynę, a w jej skład wchodzi dobroczynny olej z ostropestu – bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, który ma działanie przeciwzapalne, reguluje czynności trawienne i regeneracyjne wątroby, oraz wzmacnia system odpornościowy.