Gourmet Gold Sauce Delight Mokra karma z wołowiną (sos) 85g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Purina Gourmet
  • Kod producenta: 7613036923613
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 2,90 zł

Karma mokra przeznaczona dla kotów dorosłych wszystkich ras. Mięsne kawałki delikatnej wołowiny zanurzone w aromatycznym sosie.

Karma mokra przeznaczona dla kotów dorosłych wszystkich ras. Mięsne kawałki delikatnej wołowiny zanurzone w aromatycznym sosie.

Białko 11.3%
Tłuszcz 2.4%
Sole mineralne
2.2%
Włókno surowe 0.25%
Wilgotność
82.0%

SKŁAD KARMY GOURMET GOLD SAUCE DELIGHT Z WOŁOWINĄ

mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym wołowina 4%), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, składniki mineralne, produkty pochodzenia roślinnego, cukry

OPIS KARMY MOKREJ GOURMET GOLD DLA KOTÓW

Gourmet Gold Sauce Delight jest idealna dla kotów dorosłych wszystkich ras. Pokarm Purina Gourmet jest przygotowywany ze szczególną troską w celu uzyskania prawdziwej kulinarnej perfekcji, która zachwyci nawet najbardziej wymagających kocich koneserów.

W skład karmy wchodzą starannie wybrane składniki - w tym wysokiej jakości mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. Z Gourmet Gold z wołowiną w sosie dostarczasz kotu cenne minerały, wspierające działanie kocie układu moczowego. Do składu karmy nie dodano sztucznych barwników, konserwantów, ani aromatów.

W puszce o gramaturze 85g zamknięte zostało pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie zatopione w aromatycznym sosie. Niewielkie opakowanie zapewnia zawsze świeży i pełen smaku posiłek.

DAWKOWANIE KARMY MOKREJ GOURMET DLA KOTÓW DOROSŁYCH

Karmę należy podawać w zależności od wieku i aktywności kota. Przy wadze ok. 4kg zaleca się podawanie 4 puszek w ciągu dnia, w co najmniej 2-3 oddzielnych posiłkach.