Francodex Relax Paski do gryzienia usuwające kamień nazębny i odprężające przysmak 352.5g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Francodex
  • Kod producenta: 3283021723692
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 25,00 zł

15 roślinnych pasków do żucia usuwające kamień nazębny i uspokajające.

15 roślinnych pasków do żucia usuwające kamień nazębny i uspokajające.

Białko 19.0%
Tłuszcz 0.9%
Sole mineralne 1.8%
Włókno surowe
1.3%
Producent Francodex

SKŁAD GRYZAKÓW FRANCODEX

Skrobia kukurydziana, gliceryna, koncentrat białka sojowego, mąka ryżowa, drożdże, sorbitol, kolba kukurydzy z liśćmi, poliol (erytrytol), inulina z cykorii, koncentrat z owoców granatu.

OPIS GRYZAKÓW DLA PSA

Paski do żucia od firmy Francodex to przysmaki w 100% pochodzenia roślinnego, dzięki czemu zmniejszają ryzyko powstawania alergii pokarmowych u wrażliwych psów.W opakowaniu znajduje się 15 pasków o kształcie litery "Z".

Gryzaki mają działanie mechaniczne, dzięki czemu pomagają w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Pozytywnie wpływają na redukcję kamienia nazębnego oraz odświeżają oddech. Dodatkowo w składzie znajduje się zielona herbata, która jest źródłem L-teaniny - nadającej produktowi właściwości uspokajających, poprawiających nastrój i obniżających poziom stresu.

Przysmak ze względu na swoją wielkość przeznaczony jest dla psów o wadze od 10 do 30kg. Gryzaki do żucia idealnie nadają się dla psów powyżej 2 miesiąca życia.

ZALECENIA ŻYWIENIOWE PODAWANIA GRYZAKÓW FRANCODEX

Przysmak należy podawać po posiłku, na przemian ze szczotkowaniem. Wielkość gryzaków sprawia, że są one idealne dla psów ras średnich, które ważą od 10 do 30kg. Paski należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C.