Ferribiella Bubbles & Nature Płyn do przemywania oczu poj. 100ml WYPRZEDAŻ

  • Dodaj recenzję:
  • 3504
  • Producent: Ferribiella
  • Kod producenta: 8014302164805
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 31,00 zł
Płyn przeznaczony do przemywania oczu psów i kotów. Regularne używanie może zredukować występowanie łzawych zacieków.

Płyn przeznaczony do przemywania oczu psów i kotów. Regularne używanie może zredukować występowanie łzawych zacieków.

Użytkowanie Do czyszczenia oczu
Opakowanie 100 ml
Przeznaczenie
Dla psów i kotów
Producent
Ferribiella

SKŁAD PŁYNU DO OCZU FERRIBIELLA

woda, glikol propylenowy, gliceryna, woda z liści oczaru wirginijskiego, woda z rumianku fioletowego, fenoksyetanol, kokamidopropyl betaina, metyloparaben, etyloparaben, alkohol benzylowy, butyloparaben, propyloparaben, benzoesan sodu, sorbinian potasu, ekstrakt z liści malwy, enzym tetraglukolglicerydowy

OPIS PŁYNU DO PRZEMYWANIA OCZU BUBBLES & NATURE

Ferribiella Bubbles & Nature to preparat przeznaczony do przemywania oczu psów i kotów. Płyn zawiera substancje kojące i relaksujące takie jak: rumianek, malwa, oczar wirginijski i kwiat pomarańczy.

Płyn w łatwy i bezpieczny sposób usuwa plamy z łez, a jego regularne stosowanie może zredukować występowanie zacieków łzowych. Nawilżenie chusteczek zawiera bezpieczne i naturalne składniki. Produkt jest przyjazny dla środowiska oraz nie był testowany na zwierzętach.

Warunki przechowywania: Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt, w chłodnym i suchym miejscu, z dala od światła słonecznego. Należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia opakowania.

SPOSÓB UŻYTKOWANIA PŁYNU DO OCZU

Zwilżyć wacik płynem i dokładnie przemyć okolice oczu. Czynność powtarzać kilkakrotnie, aż do całkowitego usunięcia wydzieliny. Stosować 2 razy w tygodniu, a jeżeli to konieczne - codziennie.